Березневе засідання Оргкомітету Національної Медичної Премії

підвело підсумки діяльності у 2012 році

 

Перше у 2013 році засідання Організаційного комітету Національної Медичної Премії 19 березня зібрало навколо себе чимало представників медичної спільноти України та небайдужих активістів. Голова Оргкомітету НМП, Президент Українського Медичного Клубу Іван Сорока урочисто відкрив захід, що був покликаний підвести підсумки роботи Організаційного комітету у 2012 році та обговорити подальші напрямки його діяльності.

17 членів Оргкомітету НМП, 2 запрошених почесних гостей та більше 50-ти ініціативних студентів МНЗ мали змогу наочно ознайомитися зі звітом діяльності Національної Медичної Премії за минулий рік. Так, відповідно наданих Виконавчою дирекцією даних, до складу Журі НМП увійшли 25 провідних фахівців медичної галузі, представників громадських організацій та керівників державних структур системи охорон здоров’я. 135 медичних працівників та 75 закладів сфери охорони здоров’я стали номінантами Національної Медичної Премії за підсумками кількості голосів, поданих за учасників Реєстрів «ТОП100 в медицині». Переможці були визначені в 7 основних і 7 спеціальних номінаціях. публічне відзначення 42 Лауреатів відбулося 19 жовтня 2012 року під час урочистої церемонії нагородження у Холі Чемпіонів НСК «Олімпійський». На урочистому нагородженні були присутні більше 300 гостей, в тому числі представники більше 80 організацій: державних структур, посольств іноземних держав, громадських організацій, ЗМІ та бізнес-структур. А результати визначення переможців Конкурсу та відзначення Лауреатів під час церемонії нагородження було висвітлено в більш ніж 240 мас-медіа.

Присутній за засіданні Оргкомітету ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Віталій Москаленко зазначив, що радий усіх вітати в стінах університетської аудиторії №3 імені професора В.Ф. Войно-Ясенецького морфологічного корпусу, що стала місцем проведення Оргкомітету Національної Медичної Премії. Ректор додав, що університет – абсолютно відкритий для спілкування та співпраці. Відтак, якщо Організаційний комітет не заперечуватиме, МНЗ готовий й надалі надавати Національній Медичній Премії приміщення університету для реалізації планів одного з найбільш соціальнокорисних проектів у сфері охорони здоров’я України.

Думку про важливу роль громадськості в утвердженні авторитету працівників сфери охорони здоров’я держави висловив присутній на засіданні член Оргкомітету, Керівник лікувального управління НАМН України Василій Лазоришинець: «Поява настільки соціально корисного для пересічних українців проекту як Національна Медична Премія – це величезна подія в житті нашої країни. Ми надто довго раділи досягненням наших закордонних колег-медиків, пишались успіхами знаних фахівців світу, активно запозичували досвід реформування системи охорони здоров’я в інших країн, забуваючи про медичних працівників власної держави. А це несправедливо по відношенню до них, адже нам є ким пишатися». По закінченні своєї промови, Василій Лазоришинець подякував за можливість працювати над реалізацією Національної Медичної Премії у якості члена Оргкомітету. Також він запевнив присутніх, що з 20 березня сприятиме налагодженню тісних партнерських зв’язків НМП з Асоціацією серцево-судинних хірургів України, яка досі, як виявилося, не входила до числа професійних асоціацій, з якими тісно співпрацює НМП. Справа, над якою уже 4-ий рік працює Організаційний комітет поряд з 40 професійним медичним асоціаціями є, дійсно, великою, а тому заслуговує на підтримку.

Свою небайдужість до необхідності розуміння українською спільнотою соціальної користі Національної Медичної Премії, що покликана сприяти підвищенню соціального статусу лікаря та здобутків української медицини висловив патріарх української медицини і гігієни, член Оргкомітету НМП, Завідувач лабораторії Інституту медицини праці НАМН України Ісаак Трахтенберг. У присутніх на засіданні студентів медичного університету Ісаак Михайлович запитав, чи часто їм доводиться читати матеріали про відомих медиків з числа співвітчизників, які стояли у витоках української медицини. Запитання виявилося риторичним. На що Ісаак Трахтенберг відповів: «Якщо зараз ми не будемо говорити силами Національної Медичної Премії про майстерних медиків сучасності, досягнення яких заслуговують всеукраїнського визнання, то згодом історія незаслужено забуде про них. Ісаак Михайлович  загадав слова відомого філософа про те, що пам'ять – це історія. На його думку, допоки ми говоритимемо про здобутки цих людей, доти їх імена не забуватимуть, доти вчитимуться на їх великих прикладах, доти наслідуватимуть. Займаючись справою нагородження найвищою громадською відзнакою у сфері медицини, члени Оргкомітету повинні виходити з конкретних критеріїв вкладу кожного з кандидатів, кандидатури яких розглядаються на отримання НМП. Приміром, премією необхідно нагороджувати тих діячів медичної сфери України, які реалізують реформи у нашій державі настільки, аби ми бачили, що «вони працюють на Україну».

Продовжила думку Ісаака Михайловича й Голова Київської міської Професійної спілки працівників охорони здоров’я Лариса Канаровська. Лариса В’ячеславівна зазначила, що сьогодні Профспілці як ніколи складно працювати. Багато років ми думали над тим, як визначити кращого лікаря, проводили конкурси на кращу медичну сестру у кожному закладі охорони здоров’я. Коли ж Виконавча дирекція Національної Медичної Премії звернулася до Профспілки за підтримкою, за словами Лариси Канаровської, їй одразу ж захотілося з’ясувати мотиви їх діяльності: «Коли ми переконалася в тому, що ці люди працюють на чистій ініціативі, ми приєднались до їх активностей і зрозуміли, що працювати потрібно разом, залучаючи якомога більше вчених та представників медичної спільноти. Наразі я надзвичайно вдячна Оргкомітету Національної Медичної Премії, особливо Сергію Сошинському, який зумів організувати настільки масштабу справу».

Користуючись присутністю на засіданні члена Оргкомітету, Першого заступника Міністра охорони здоров’я Олександра Качура, Лариса Канаровська від імені Київської міської Профспілки працівників охорони здоров’я звернулась з пропозицією до МОЗ України створити поради для Національної Медичної Премії на шляху ідентифікації кращих медичних працівників та лікувально-профілактичних закладів країни. Таким чином МОЗ України, поряд з Профспілкою опікуватиметься престижем професії медика, а також визнанням їх професійних досягнень.

На думку Лариси В’ячеславівни, визнавати кращими потрібно не тільки окремого медика, а й кращі відділення, колективи, лікарні: «Чому б не відзначити колектив академіка Клишова, який щодоби здійснює по 30 операцій? Чи колектив кардіологів Іллі Ємця? Не тільки преса, а й телебачення повинно говорити про цих людей. Щороку з України виїжджає працювати за кордон близько 7 тисяч медиків. Оргкомітету Національної Медичної Премії, МОЗ України і галузевим Профспілкам та асоціаціям є над чим працювати. Нам є для кого створювати умови достойної роботи, оплати праці та суспільного визнання. Ми не маємо права нехтувати можливостями зайвий раз продемонструвати високу оцінку діяльності кращих медиків України. Невизнання їх досягнень на Україні не повинне провокувати еміграцію у країни, де соціальний пакет та відношення до лікаря краще, аніж у нашій державі. Стан справ в сфері охорони здоров’я визначає стан справ у країні».

Підтримав точку зору Ісаака Трахтенберга щодо титанів, на яких стоїть українська медицина, й запрошений на засідання лауреат Національної Медичної Премії 2012 року, член Оргкомітету НМП, ректор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Юрій Вороненко. У своїй промові Юрій Васильович порушив три аспекти. Передусім, подякував усім, хто долучився до реалізації Національної Медичної Премії у напрямку популяризації лідерів медичної спільноти: співорганізаторам проекту, її благодійникам та спонсорам. По-друге, зазначив, що ідеологія в медицині є надзвичайно важливою, у цьому він мав змогу переконатися під час своїх робочих візитів закордон. Кращий ректор МНЗ 2012 року додав, що в Україні часто забувають про мотивацію, яка необхідна для кращої наукової, клінічної та освітянської роботи в медицині. Відтак, послаблювати роботу Оргкомітету у цьому напрямку ні у якому разі не можна. Особливо це стосується мотивації роботи пересічного практикуючого лікаря. По-третє, проблемою на шляху діяльності Оргкомітету Національної Медичної Премії є недостатня готовність трудових колективів закладів охорони здоров’я до справи подання кращих кандидатів. Побажанням від Юрія Васильовича на шляху вдосконалення результатів діяльності Оргкомітету була думка щодо необхідності більш широко використовувати можливості МОЗ України, його прес-служби, ресурсів українських МНЗ та наукових інституцій. Проблему формалізованого сприйняття необхідності подавати кандидатів від трудових колективів лікувально-профілактичних закладів та медичних асоціацій потрібно вирішувати колективно.

Висловити свою думку щодо оптимізації діяльності Організаційного комітету НМП у 2013 році був запрошений на засідання почесний гість, президент СФУЛТ Любомир Пиріг. За його словами, процедура відбору лауреатів Національної Медичної Премії у 2013 році повинна стати ще більш скрупульозною. Відтак, першочерговим завданням діяльності Оргкомітету у цьому році повинна стати розробка ще більш чітких критеріїв визначення особистостей, які заслуговують Національної Медичної Премії. Для повноцінної реалізації конкурсу необхідна загальнодержавна політична воля. Разом з цим, необхідне усвідомлення системи охорони здоров’я та охорони здоров’я громадян України як державотворчого фактору.

Окрім медиків, неабияку підтримку Національній Медичній Премії висловили й присутні на заході представники фармацевтичної спільноти. Зокрема, член Оргкомітету, Голова Рівненської асоціації фармацевтичних підприємств «Нова Фармація» Валерій Стеців зауважив, що фармацевтична галузь України розвинена достатньо, аби поряд з медичною бути представленою у якості лауреатів Національної Медичної Премії. За словами Валерія Володимировича, фармацевтика у нашій державі – багатогранна. Це і серйозна практична діяльність, і міцна наукова та виробнича бази. Тому, як голова асоціації фармацевтів, він звертатиметься до Оргкомітету з клопотанням включити до Національної Медичної Премії спеціальні номінації для представників фармацевтичного ринку України: «Вважаю, що здобутки українських фармацевтів також заслуговують на те, аби бути визнаними на всеукраїнському рівні. Ми, фармацевти, хочемо змагатися за удостоєння найвищої незалежної і незаангажованої громадської відзнаки у сфері медицини».

Розділив думку про необхідність представлення лідерів фармацевтичної галузі України в Національній Медичній Премії й представник Соловйова Олексія Станіславовича, члена Оргкомітету, Голови Державної служби з контролю якості лікарських засобів та виробів медичного призначення Микола Холоденко. Насамкінець, Микола Миколайович запропонував Оргкомітету обміркувати пропозицію включення до переліку лауреатів найвищої громадської відзнаки у сфері медицини й кращих студентів МНЗ, отримання якої стане для них відмінним мотиваційним чинником.

У свою чергу член Оргкомітету, головний редактор газети «Ваше Здоров'я» Микола Берник зініціював ідею відзначати осіб за кращий матеріал, у якому б порушувалися найбільш актуальні теми сфери охорони здоров’я України. Запозичити практику нагородження авторів найкращих матеріалів Микола Петрович запропонував у клубу «Ярославів Вал», до складу якого входять письменники, журналісти, головні редактори та композитори.

За словами члена Оргкомітету, Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра Качура, що був одним із учасників Президії, МОЗ України підтримує Національну Медичну Премію: «Своїх героїв потрібно знати в обличчя. Тим більше, що це незаангажоване премія, яка вручається медикам та лікувально-профілактичним закладам нашої держави лише після проходження численних етапів відбору кращих, а також враховує думку усіх сателітів і супутників як медичної, так і профспілкової спільноти. Тому, безумовно, ми підтримуватимемо цей проект. У нього - величезне майбутнє. Увесь світ це робить, думаю, і у нас на Україні все вдасться якнайкраще. Учора було прийняте рішення щодо формування повноцінної прес-служби МОЗ України. Зараз ми реструктуруємо цей відділ, після чого шукатимемо спільні точки дотику в плані інформаційної взаємодії з Національною Медичною Премією».

Вдячність за високу оцінку результатів минулорічної роботи Оргкомітету та чітке розуміння шляхів оптимізації напрямків та методів його цьогорічної діяльності висловив співголова Оргкомітету НМП, Президент МБФ «Здоров’я українського народу» Сергій Сошинський. Як зазначив Сергій Олегович, засновник Facebook Марк Цукерберг з російським мільярдером Юрієм Мільнером і співзасновником Google Сергієм Бріном заснували міжнародну премію за прорив у галузі медицини з бюджетом у 3 мільйонів доларів. Національна Медична Премія вже звернулися до пана Цукерберга з клопотанням щодо українських медиків. Однак подавати кандидатів на отримання міжнародної медичної премії від нашої держави, ми матимемо змогу виключно за активного сприяння МОЗ України та результативної роботи членів Оргкомітету Національної Медичної Премії. «Надзвичайно приємно» - відмітив Сергій Сошинський – «що Віталій Москаленко одним із перших радо відгукнувся на пропозицію створити ендавмент НМП для молодих науковців. Можливо, це послужить й іншим керівниками МНЗ гарним прикладом до мотивації медиків-початківців, про яку сьогодні згадував Юрій Вороненко».

Разом з цим Сергій Сошинський повідомив, що у 2013-му Оргкомітет затвердить нові номінації. Наприклад, минулого року в Реєстрі «ТОП100 в медицині» не було стоматологів: «Маю надію, що цього року МОЗ України активніше долучатиметься до співпраці заради підвищення престижу професії медика та його соціального статусу через визначення імен кращих лікарів, медсестер та їх популяризації в суспільстві». Після цього співголова Оргкомітету зазначив, що підтримує думку Лариси В’ячеславівни про необхідність запровадження силами МОЗ територіальних комітетів, які допомагатимуть НМП у справі визначення кращих медиків відповідно до місця їх локації.

Члени Оргкомітету вирішили, що цьогорічний напрямок роботи Організаційного комітету Національної Медичної Премії буде виходити за межі медичного середовища, ресурси якого використовуватимуться у більш повному обсязі, ніж це було у 2012 році. МОЗ України більш продуктивно сприятиме проведенню Національної Медичної Премії та візьме участь у церемонії нагородження найкращих. А ці домовленості підкріплюватимуться меморандумом про партнерство.

Завершила засідання Виконавчий секретар Оргкомітету Наталія Короленко, яка повідомила усіх присутніх про стан подання кандидатів до Реєстру «ТОП100 в медицині,», який є основою для визначення номінантів НМП. Наталія Борисівна закликала членів Організаційного комітету сприяти поданню кандидатів до Реєстру, а також висловила вдячність Профспілці працівників охорони здоров’я України та Київській міській Профспілці працівників охорони здоров’я за допомогу, яку Профспілки зголосилися надати у справі подання кандидатів від трудових колективів.

Нагадаємо, що проведення наступного засідання Оргкомітету очікується у квітні в рамках Міжнародного Медичного Форуму, організатор якого компанія «LMT» виступить цьогоріч співорганізатором Національної Медичної Премії. Квітневе засідання стане установчим засіданням членів нового Організаційного комітету. Протягом місяця до Виконавчої дирекції надходитимуть заяви про прийняття до складу Оргкомітету від тих, кому небайдужа подальша доля найвищої громадської нагород для медичних працівників та долі всієї системи охорони здоров’я в Україні.

Новини проекту

Предыдущая Следующая Страница:

Прес-анонс…

30-07-2014 Просмотров:40077 Новости pr - avatar pr

Міжнародний Медичний Форум у пріоритеті медичної спільноти 14-16 жовтня 2014 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться V ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ...

Детальніше...

З Днем мед…

13-06-2014 Просмотров:40034 Новости pr - avatar pr

З Днем медичного працівника 2014

Вітаємо кращих медичних працівників із професійним святом!   З нагоди святкування Дня медичного працівника, Оргкомітет та Виконавча дирекція конкурсу "Національна Медична Премія"...

Детальніше...

Розпочало …

12-05-2014 Просмотров:40018 Новости pr - avatar pr

Розпочало роботу Журі 2013-14

Розпочало роботу Журі Національної Медичної Премії!   Розпочало роботу Журі конкурсу "Національна Медична Премія" у справі визначення лауреатів найвищої громадської відзнаки у...

Детальніше...

Оргкомітет…

10-04-2014 Просмотров:40005 Новости pr - avatar pr

Оргкомітет 10.04.2014

Затвердили формат церемонії на засіданні Оргкомітету Національної Медичної Премії!   10 квітня 2014 року в Академії медичних наук України відбулось...

Детальніше...

Відкритий …

04-04-2014 Просмотров:39697 Новости pr - avatar pr

Відкритий лист! Останнім часом до Виконавчої дирекції Національної Медичної Премії все частіше надходить інформація про продажність конкурсу: про те, що...

Детальніше...

Якщо Ви, В…

19-03-2014 Просмотров:41020 Новости pr - avatar pr

Якщо Ви, Ваші друзі чи знайомі були свідком героїчного вчинку медика, який, нехтуючи власною безпекою, рятував на Майдані пораненого чи потерпілого, просимо розповісти про це нам!

До уваги очевидців порятунку людей на Майдані! Всеукраїнський незалежний громадський конкурс «Національна Медична Премія» спільно з Всеукраїнською Радою захисту прав...

Детальніше...

Анонс ММФ …

05-03-2014 Просмотров:40479 Новости pr - avatar pr

Анонс ММФ 2014-2

  14 – 16 жовтня 2014 року у м. Києві (ВЦ «КиївЕкспоПлаза») відбудеться V ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ – масштабний комплексний...

Детальніше...

Національн…

24-02-2014 Просмотров:38166 Новости pr - avatar pr

Національна Медична Премія – найвища громадська відзнака у сфері медицини!

Національна Медична Премія – найвища громадська відзнака у сфері медицини!   Щороку сотні відомих і впливових представників медичної й фармацевтичної спільноти України...

Детальніше...

Конференці…

18-02-2014 Просмотров:40062 Новости pr - avatar pr

Конференція ФК 15-17.04.2014

15-17 апреля II-я Международная конференция «Качество лекарственных средств»   15-17 апреля 2014 года в г. Ялта (гостиница «ЯЛТА-Интурист»), состоится II-я Международная конференция...

Детальніше...

Конференці…

18-02-2014 Просмотров:40043 Новости pr - avatar pr

Конференція ФК 26.02.2014

26 лютого – конференція «Обіг медичних виробів в Україні у 2014 році»   26 лютого 2014 року Державне підприємство «Український фармацевтичний інститут...

Детальніше...

Серія регі…

17-12-2013 Просмотров:39324 Новости pr - avatar pr

Стартувала серія регіональних прес-конференцій за результатами церемонії визнання кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії!   Протягом грудня 2013 року та січня 2014го...

Детальніше...

Повний пер…

16-12-2013 Просмотров:39439 Новости pr - avatar pr

Відомі учасники Реєстру "ТОП100 в медицині" 2012-2013 років!   Ознайомитись з переліком кращих представників медичної спільноти та закладів системи охорони здоров’я...

Детальніше...

Визначено …

26-11-2013 Просмотров:39644 Новости pr - avatar pr

Визначено кращого лікаря України!

Визначено кращого лікаря України! Протягом 22-25 жовтня 2013 року на стенді Національної Медичної Премії у межах 22 Міжнародної виставки "Охорона здоров'я...

Детальніше...

Конференці…

19-11-2013 Просмотров:39687 Новости pr - avatar pr

Конференція в Харкові 18.11.2013

В Харкові обговорили новий формат взаємовідносин лікарів і пацієнтів та презентували Національну Медичну Премію! Захист прав пацієнта та медичного працівника є...

Детальніше...

2 дипломи …

15-11-2013 Просмотров:39187 Новости pr - avatar pr

2 дипломи кандидатам НМП

Дипломами кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії нагороджено ще 2 представники медичної спільноти!   14 листопада на Вченій раді Інституту стратегічних досліджень...

Детальніше...

Підсумки к…

14-11-2013 Просмотров:39342 Новости pr - avatar pr

Підсумки конференції ФК 01.11.2013

Підсумки конференції "Актуальні питання експорту-імпорту лікарських засобів"   1 листопада 2013 року у Києві відбулась Міжнародна конференція "Актуальні питання експорту-імпорту лікарських засобів",...

Детальніше...

Вітаємо з …

11-11-2013 Просмотров:38865 Новости pr - avatar pr

Вітаємо з ювілеєм Ісаака Михайловича Трахтенберга!

Вітаємо з ювілеєм Ісаака Михайловича Трахтенберга! 11 листопада 2013 року виповнюється 90 років з дня народження і 65 років наукової,...

Детальніше...

Нові члени…

11-11-2013 Просмотров:38575 Новости pr - avatar pr

У Оргкомітеті Національної Медичної Премії – поповнення!   Від 17 жовтня 2013 року до складу Організаційного комітету Національної Медичної Премії увійшли 2...

Детальніше...

Розпочалос…

01-11-2013 Просмотров:40132 Новости pr - avatar pr

Розпочалось формування реєстру кращих медичних працівників 2014 року!   З 1 листопада 2013 року розпочалось формування Реєстру "ТОП100 в медицині" 2014...

Детальніше...

Продовжено…

30-10-2013 Просмотров:39180 Новости pr - avatar pr

Продовжено термін збору виправлених та доповнених документів кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії! 20% медичних працівників та лікувально-профілактичних закладів України, кандидатури...

Детальніше...

Фотопроект…

24-10-2013 Просмотров:40616 Новости pr - avatar pr

Фотопроект "Моя професія - моє покликання"

Фотопроект "Моя професія - моє покликання"   За останні 20 років в Україні помітно знизився рівень довіри до лікарів. За даними компанії...

Детальніше...

Пост-матер…

24-10-2013 Просмотров:42806 Новости pr - avatar pr

Пост-матеріал церемонії 23.10.2013

Відомі імена кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії!   З повним варіантом ПОСТ-РЕЛІЗУ (текстом, фото, відео з церемонії, а також історією...

Детальніше...

Анонс стен…

22-10-2013 Просмотров:39277 Новости pr - avatar pr

Прийди та проголосуй за кращого лікаря України! Раді повідомити усім тим, кому небайдуже майбутнє української медицини, протягом 22-25 жовтня ви маєте...

Детальніше...

Анонс цере…

17-10-2013 Просмотров:39692 Новости pr - avatar pr

Хто стане лауреатом найвищої громадської відзнаки у сфері медицини? 23 жовтня дізнайся першим імена потенційних кандидатів у лауреати! 23 жовтня у...

Детальніше...

Пост-реліз…

17-10-2013 Просмотров:42359 Новости pr - avatar pr

Пост-реліз Оргкомітету 17.10.2013

Відомий перелік кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії! 17 жовтня 2013 року у Міжнародному залі МОЗ України відбулось планове...

Детальніше...

Анонс Оргк…

17-10-2013 Просмотров:39914 Новости pr - avatar pr

Оргкомітет Національної Медичної Премії погодить імена кандидатів у лауреати! 17 жовтня 2013 року в Міжнародному залі МОЗ України відбудеться засідання Організаційного...

Детальніше...

Бути лауре…

08-10-2013 Просмотров:38979 Новости pr - avatar pr

Бути лауреатом Національної Медичної Премії – не тільки престижно, але й вигідно!

Бути лауреатом Національної Медичної Премії – не тільки престижно, але й вигідно! З того часу, як у 2012 році Київська дитяча...

Детальніше...

Hitech Adv…

20-09-2013 Просмотров:40675 Новости pr - avatar pr

Компанія "Hitech Advertisement" стала інноваційним медіа-партнером Національної Медичної Премії!

Детальніше...

З Днем фар…

17-09-2013 Просмотров:39928 Новости pr - avatar pr

Шановні представники фармацевтичної спільноти! Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем фармацевтичного працівника! Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія...

Детальніше...

Конференці…

05-09-2013 Просмотров:40281 Новости pr - avatar pr

Конференція журналу "Фармацевтичний кур’єр"

  Уважаемые господа! 01 ноября 2013 г. в Киеве состоится Международная конференция «Актуальные вопросы экспорта-импорта лекарственных средств» (далее - Конференция). Организатор...

Детальніше...

Анонс цере…

21-08-2013 Просмотров:42230 Новости pr - avatar pr

Хто стане лауреатом найвищої громадської відзнаки у сфері медицини? 23 жовтня дізнайся першим імена потенційних кандидатів у лауреати! 23 жовтня у...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

15-07-2013 Просмотров:42826 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Наталією Ружило

"Добра в цьому світі більше і все-таки воно перемагає": інтерв’ю з кращою медсестрою Івано-франківщини Наталією Ружило   Ружило Наталія Степанівна, головна медична сестра...

Детальніше...

Формування…

08-07-2013 Просмотров:40992 Новости pr - avatar pr

Розпочалось формування Реєстру "ТОП100 в медицині" 2013 року! До уваги трудових колективів лікувально-профілактичних закладів, професійних державних та незалежних організацій системи охорони...

Детальніше...

Стати меді…

02-07-2013 Просмотров:6088 Новости pr - avatar pr

У межах першого в історії незалежної України конкурсу для медиків та закладів системи охорони здоров’я пропонуємо ознайомитись з презентацією, обравши...

Детальніше...

Реєстр - н…

25-06-2013 Просмотров:41525 Новости pr - avatar pr

Шановні пані та панове! Ознайомитися з переліком кращих представників медичної спільноти України, які увійшли до Реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року...

Детальніше...

Опублікова…

19-06-2013 Просмотров:42730 Новости pr - avatar pr

Опубліковано реєстр 2012

Опубліковано реєстр кращих представників медичної спільноти України! 17 червня 2013 року стали відомі імена кращих працівників системи охорони здоров’я України 2012...

Детальніше...

ОВОЗ грома…

17-06-2013 Просмотров:40758 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Особливий внесок в охорону здоров’я": Громадські діячі"*   * Учасники реєстру, які набрали...

Детальніше...

Корпоратив…

17-06-2013 Просмотров:41250 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Корпоративна соціальна відповідальність"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних голосів,...

Детальніше...

ОВОЗ грома…

17-06-2013 Просмотров:41452 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії ""Особливий внесок в охорону здоров’я": Громадські організації"*   * Учасники реєстру, які набрали...

Детальніше...

Медичні на…

17-06-2013 Просмотров:40869 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Медичні навчальні заклади"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних голосів,...

Детальніше...

Заклади ох…

17-06-2013 Просмотров:42188 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Заклади охорони здоров’я"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних голосів,...

Детальніше...

Викладачі …

17-06-2013 Просмотров:43443 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Викладачі медичних навчальних закладів"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних...

Детальніше...

Адміністра…

17-06-2013 Просмотров:42968 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Адміністратори закладів системи охорони здоров’я України"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу...

Детальніше...

Практикуюч…

17-06-2013 Просмотров:54612 Новости pr - avatar pr

Реєстр "ТОП100 в медицині" 2012 року: категорія «Практикуючі лікарі»*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних голосів, будуть внесені до...

Детальніше...

Реєстр …

17-06-2013 Просмотров:44151 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 В МЕДИЦИНІ" 2012 року за категоріями: Категорія «Практикуючі лікарі» Категорія «Адміністратори закладів системи охорони здоров’я» Категорія «Ректори медичних навчальних закладів» Категорія...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

11-06-2013 Просмотров:43122 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Геннадієм Апанасенком

"Будь здоровий, завжди здоровий!": інтерв’ю з кращим санологом України Геннадієм Апанасенком Апанасенко Геннадій Леонідович, завідувач кафедри спортивної медицини та санології...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

04-06-2013 Просмотров:42697 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Олександром Зубовим

"Врожденная потребность в вспомоществлении себе подобным является основой врачебного искусства": інтерв’ю з кращим практикуючим лікарем-хірургом Донецька Олександром Зубовим Зубов Олександр Дем'янович, лікар-хірург,...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

28-05-2013 Просмотров:42440 Новости pr - avatar pr

«Пацієнт завжди має рацію, а медицина без знань – неможлива»: інтерв’ю з кращим ортопедом-травматологом Сімферополя Володимиром Мітьком Мітько Володимир Миколайович, лікар...

Детальніше...

НМП презен…

27-05-2013 Просмотров:41949 Новости pr - avatar pr

НМП презентували на конгресі серцево-судинних хірургів

Національну Медичну Премію презентували у колі серцево-судинних хірургів України та Польщі!   23 травня 2013 року на урочистому відкритті V конгресу...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

24-05-2013 Просмотров:43054 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Радиславом Котурбашем

"Професія лікаря – це ще й щоденна подвижницька праця, яка вимагає постійної роботи над собою та щохвилинної пильності": інтерв’ю з Радиславом...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

22-05-2013 Просмотров:44430 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Софією Галяс

"Життя і смерть ходять поруч, а професіоналізм, колективізм, дотримання санітарно-гігієнічних норм та добре слово перемагають хвороби": інтерв’ю з кращим практикуючим лікарем...

Детальніше...

Привітання…

13-05-2013 Просмотров:46033 Новости pr - avatar pr

Привітання до Дня медичної сестри 2013

Вітаємо кращих медсестер України! З нагоди святкування Дня медичної сестри, вітаємо Абашкіну Ларису Олексіївну, Галапац Наталю Богданівну та Ружило Наталю Степанівну...

Детальніше...

НМП стала …

29-04-2013 Просмотров:41264 Новости pr - avatar pr

НМП стала переможцем 7 фестивалю соціальної реклами

Національна Медична Премія стала переможцем 7-го Національного фестивалю соціальної реклами!   Національну Медичну Премію визнали одним із кращих рекламно-некомерційних проектів України...

Детальніше...

Результати…

25-04-2013 Просмотров:42600 Новости pr - avatar pr

Результати Оргкомітету НМП 25.04.2013

Василь Лазоришинець – новий Голова Оргкомітету Національної Медичної Премії!   Засідання Оргкомітету Національної Медичної Премії від 24 квітня 2013 року, що...

Детальніше...

Засідання …

22-04-2013 Просмотров:42664 Новости pr - avatar pr

Засідання Оргкомітету Національної Медичної Премії відбудеться 24 квітня   Засідання Оргкомітету Національної Медичної Премії відбудеться 24 квітня 2013 року в конференц-залі...

Детальніше...

Презантацы…

18-04-2013 Просмотров:55561 Новости pr - avatar pr

Презантацыя НМП на IV Міжнародному Медичному Форумі березень 2013

Найвищу громадську відзнаку у сфері медицини презентували у межах обговорення питань приватної медицини Презентація Національної Медичної Премії – першого в історії незалежної...

Детальніше...

Медичній с…

12-04-2013 Просмотров:43118 Новости pr - avatar pr

Медичній сфері України є ким пишатися: Національна Медична Премія Читаючи більшість загальнопопулярних ЗМІ, дедалі частіше переконуєшся в тому, що значно безпечніше...

Детальніше...

Інтрев’ю з…

02-04-2013 Просмотров:44112 Новости pr - avatar pr

Інтрев’ю з Валентиною Кононенко

"Бачити дитину здоровою - для мене найбільша нагорода": інтерв'ю з кращим, на думку колег, кардіоревматологом України Валентиною Кононенко Кононенко Валентина Миколаївна, лікар...

Детальніше...

Інтрев’ю з…

22-03-2013 Просмотров:45337 Новости pr - avatar pr

Інтрев’ю з Ларисою Абашкіною

"Медична сестра повинна мати стійкий характер і неабиякі організаторські здібності": інтерв’ю з кращою медичною сестрою Ларисою Абашкіною Абашкіна Лариса Олексіївна, медична сестра-анестезіолог...

Детальніше...

Презентаці…

22-03-2013 Просмотров:42000 Новости pr - avatar pr

Презентація НМП на конференції 21.03.2013

Національну Медичну Премію презентували перед професорсько-викладацьким складом! 21 березня 2013 року у рамках ХІІІ Міжнародної наукової конференції щодо формування національних...

Детальніше...

Результати…

20-03-2013 Просмотров:44222 Новости pr - avatar pr

Результати засідання Оркомітету НМП 19.03.2013

Березневе засідання Оргкомітету Національної Медичної Премії підвело підсумки діяльності у 2012 році   Перше у 2013 році засідання Організаційного комітету Національної Медичної Премії...

Детальніше...

Оргкомітет…

18-03-2013 Просмотров:43204 Новости pr - avatar pr

Підсумки 2012-го та плани 2013-го року з’ясовуватимуть на засіданні Оргкомітету Національної Медичної Премії завтра!   Завтра, 19 березня 2013 року, відбудеться...

Детальніше...

Анонс IV М…

17-03-2013 Просмотров:52859 Новости pr - avatar pr

Анонс IV МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО ФОРУМУ

IV МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ, один із партнерів Національної Медичної Премії, відбудеться 16-19 квітня!     16 – 19 квітня 2013 року у м....

Детальніше...

Раїса Бога…

12-03-2013 Просмотров:42414 Новости pr - avatar pr

Раїса Богатирьова про зміцнення престижу професії медика

Раїса Богатирьова повідомила, що «держава докладатиме зусиль для підвищення соціального статусу та зміцнення престижу професії медика» Нещодавно Міністр охорони здоров'я України...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

15-03-2013 Просмотров:44755 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Віталієм Москаленком

"Бути лікарем – це покликання, а не розрахунок, це гуманність і милосердя, які піднесуть вас на п’єдестал людської вдячності": інтерв’ю з ректором...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

10-03-2013 Просмотров:45589 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Василем Пришляком

"Хороший лікар – завжди вічний студент": інтерв’ю з кращим кардіологом Тернопільщини Василем Пришляком Пришляк Василь Дмитрович, лікар-кардіолог, доцент кафедри терапії...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

07-03-2013 Просмотров:45413 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Володимиром Лісовим

"Лікар повинен бути відкритим, незалежно від власного статусу та статусу пацієнта": інтерв’ю з кращим практикуючим урологом України Володимиром Лісовим Лісовий Володимир Миколайович,...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

04-03-2013 Просмотров:45990 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Миколою Романюком

"Бережіть себе, слідкуйте за собою, вдосконалюйтесь, думайте та будьте обережними": інтерв’ю з кращим практикуючим хірургом Чернігівщини Миколою Романюком Романюк Микола...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

01-03-2013 Просмотров:48732 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Тетяною Антонець

"Заради спасіння життя хворої дитини варто ризикувати і йти на порушення посадової інструкції та функціональних обов’язків": інтерв’ю з кращим лікарем Вінницької...

Детальніше...

Колективні…

28-02-2013 Просмотров:42528 Новости pr - avatar pr

Колективні подання кандидатів тривають

До уваги трудових колективів закладів та організацій сфери охорони здоров’я! Подовжуються терміни подання кандидатів на отримання найвищої відзнаки у сфері медицини! ...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

27-02-2013 Просмотров:46468 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Анатолієм Пілецьким

"Лауреат Національної Медичної Премії 2013 року – людина, професіоналізм якої визнала медична спільнота": інтерв’ю з кращим терапевтом Києва Анатолієм Пілецьким Пілецький...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

26-02-2013 Просмотров:46982 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Віктором Морозом

"В українському суспільстві не вигідно бути здоровим": інтерв’ю з кращим медиком Волинської області Віктором Морозом Мороз Віктор Васильович, лікар-уролог, головний...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

22-02-2013 Просмотров:44005 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю зі Світланою Любушкіною

"Не шукайте "чудес зцілення", шукайте хорошого спеціалізованого лікаря": інтерв’ю з кращим практикуючим лікарем-фтизіатром Світланою Любушкіною Любушкіна Світлана Михайлівна, лікар-фтизіатр, завідувач відділенням легеневого...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

21-02-2013 Просмотров:46753 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Юрієм Кожарою

"Медики і пацієнти повинні йти назустріч один одному": інтерв’ю з кращим медиком столиці та керівником закладу охорони здоров’я Юрієм...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

19-02-2013 Просмотров:45011 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Ніною Медведчук

"Мрія про медицину народилася тоді, коли я вперше відчула біль утрати дорогої мені людини": інтерв’ю з кращим практикуючим лікарем...

Детальніше...

«Ведіть зд…

18-02-2013 Просмотров:46225 Новости pr - avatar pr

«Ведіть здоровий спосіб життя і не піддавайтеся негативним емоціям»: інтерв’ю з кращою медсестрою України Наталією Галапац

"Ведіть здоровий спосіб життя і не піддавайтеся негативним емоціям": інтерв’ю з кращою медсестрою України Наталією Галапац Галапац Наталія Богданівна, заступник головного...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

14-02-2013 Просмотров:46215 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Петром Русаком

"Хірургія – справа мого життя": Петро Русак, кращий практикуючий лікар України Русак Петро Степанович, лікар-хірург, кандидат медичних наук, завідувач хірургічним відділенням...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

14-02-2013 Просмотров:45884 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Олегом Швецем

"Запорука високої кваліфікації лікаря – постійне навчання": інтерв’ю з головним позаштатним дієтологом МОЗ України – Олегом Швецем Швець Олег Віталійович, кандидат...

Детальніше...

Новорічні …

27-12-2012 Просмотров:46137 Новости pr - avatar pr

До Нового 2013 року залишилось рівно 4 дні! Виконавча дирекція Національної Медичної Премії в особі колективу Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я...

Детальніше...

Сергія РПК

06-12-2012 Просмотров:46959 Новости pr - avatar pr

Сергія РПК

Київщина, Донеччина, Львівщина та Закарпаття розповіли про своїх земляків, які стали лауреатами найвищої відзнаки у сфері медицини – Національної Медичної...

Детальніше...

Володимир …

03-12-2012 Просмотров:44417 Новости pr - avatar pr

Прошу перерахувати мою грошову премію на потреби Комунальної установи "Ржавецький психоневрологічний інтернат". З повагою лауреат Національної Медичної Премії у категорії "Практикуючі...

Детальніше...

Підтримка …

22-11-2012 Просмотров:46135 Новости pr - avatar pr

Підтримка і нагорода Сінево

Європейська мережа медичних лабораторій «Synevo» підтримала кращих лікарів України 19 листопада 2012 року в Києві відбулась зустріч співголови Оргкомітету Національної...

Детальніше...

Колектив Ш…

21-11-2012 Просмотров:45151 Новости pr - avatar pr

Весь коллектив Представительства искренне благодарен за такую высокую оценку нашей деятельности.Присужденный нам за победу сертификат на 2000 грн. мы хотели...

Детальніше...

Митько пер…

14-11-2012 Просмотров:44217 Новости pr - avatar pr

Прошу мое денежное вознаграждение перечислить на расчетный счет Симферопольского районного территориальногомедицинского объединения ГУ ГКСУ в Автономной Республике Крым для...

Детальніше...

Анатолій П…

13-11-2012 Просмотров:44979 Новости pr - avatar pr

Прошу перерахувати мою грошову премію в сумі 2,000 грн. релігійній общині УПЦ на честь Косьми та Деміана на розвиток духовності...

Детальніше...

Запорука п…

13-11-2012 Просмотров:45110 Новости pr - avatar pr

Хочу привітати Вас з прекрасно організованою і проведеною церемонією нагородження лауреатів Національної медичної Премії. Також хочу офіційно повідомити, що фонд...

Детальніше...

Стати спон…

13-11-2012 Просмотров:6623 Новости Super User - avatar Super User

Спонсори Національної Медичної Премії – це фізичні чи юридичні особи, які забезпечують підтримку проведення конкурсу «Національна Медична Премія». Статус ...

Детальніше...

Ємець пере…

08-11-2012 Просмотров:45237 Новости pr - avatar pr

Ілля Ємець передав грошову частину винагороди на подарунки дітям, які лікуються в Центрі дитячої кардіології та...

Детальніше...

Реєстр ТОП…

06-11-2012 Просмотров:45015 Новости pr - avatar pr

З початку грудня розпочнеться голосування практикуючих лікарів в Інтернеті. Для голосування в Інтернеті Експерту необхідно отримати персональний код, який  буде розміщений...

Детальніше...

Реєстр ТОП…

06-11-2012 Просмотров:44824 Новости pr - avatar pr

До 30 листопада триватиме подання кандидатів до Реєстру. В 2012 році кандидатів до реєстру «ТОП100 в медицині» подають наступні Експерти: -  Колективні...

Детальніше...

Реєстр ТОП…

06-11-2012 Просмотров:45635 Новости pr - avatar pr

15 жовтня розпочалося формування реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року.

Детальніше...

Відбулась …

26-10-2012 Просмотров:46286 Новости pr - avatar pr

25 жовтня 2012 року в Комсольській Правді відбулась прес-конференція за результатами церемонії нагородження лауреатів Національної Медичної Премії.

Детальніше...

призи для …

21-10-2012 Просмотров:47161 Новости pr - avatar pr

Переможців відзначили нагородою з зображенням золотої голови Асклепія, дипломами, подарунками та сертифікатами на отримання грошових винагород, розмір яких сягав від...

Детальніше...

42 Націона…

21-10-2012 Просмотров:46143 Новости pr - avatar pr

19 жовтня 2012 року 42 Національні Медичні Премії знайшли своїх власників!

Детальніше...

Місце пров…

06-10-2012 Просмотров:46045 Новости pr - avatar pr

Нагородження лауреатів Національної Медичної Премії відбудеться у Холі Чемпіонів НСК Олімпійський.

Детальніше...

"МOРІ…

20-08-2012 Просмотров:47976 Новости Super User - avatar Super User

Медіапартнером конкурсу "Національна Медична Премія" став видавничий дім "МOРІОН".

Детальніше...

На чергови…

19-09-2012 Просмотров:46795 Новости Super User - avatar Super User

На чергових зборах Організаційного комітету Конкурсу, що відбудуться 25 вересня 2012 року, буде затверджено перелік лауреатів Національної Медичної Премії.

Детальніше...

Національн…

20-08-2012 Просмотров:47980 Новости Super User - avatar Super User

Інформаційним партнером церемонії нагородження лауреатів Національної Медичної Премії стала "Національна радіокомпанія України".

Детальніше...

МОЗ Україн…

20-08-2012 Просмотров:47336 Новости Super User - avatar Super User

Нагородження лауреатів Національної Медичної Премії внесене до Плану заходів МОЗ України, скерованих на розвиток громадянського суспільства.

Детальніше...

"Укра…

20-08-2012 Просмотров:48206 Новости Super User - avatar Super User

Інформаційним партнером церемонії нагородження лауреатів Національної Медичної Премії стало видання "Україна молода".

Детальніше...

Урочиста ц…

20-08-2012 Просмотров:48086 Новости Super User - avatar Super User

Урочиста церемонія нагородження лауреатів перенесена на 19 жовтня 2012 року.

Детальніше...

"Укрі…

20-08-2012 Просмотров:47898 Новости Super User - avatar Super User

Інформаційним партнером церемонії нагородження переможців конкурсу "Національна Медична Премїя" стало інформаційне агентство "Укрінформ".

Детальніше...