Підсумки 2012-го та плани 2013-го року з’ясовуватимуть на засіданні Оргкомітету Національної Медичної Премії завтра!

 

Завтра, 19 березня 2013 року, відбудеться засідання Оргкомітету Національної Медичної Премії, присвячене підведенню підсумків роботи в 2012 році та затвердження складу Оргкомітету на 2013 рік.

Місцем проведення засідання – аудиторія №3 імені професора В.Ф. Войно-Ясенецького морфологічного корпусу Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, що знаходиться за адресою м. Київ, пр. Перемоги, 34. Час його проведення: 16.00, орієнтовна тривалість засідання  – 1,5 години. Реєстрація присутніх розпочнеться з 15:30.

Як зазначає Виконавча дирекція Національної Медичної Премії, за Положенням про конкурс «Національна Медична Премія» після проведення церемонії нагородження Лауреатів поточного року Оргкомітет повинен бути розпущеним та зібраний новий його склад.

Програма засідання Оргкомітету передбачатиме звітування Виконавчої дирекції Національної Медичної Премії про підсумки роботи в 2012 році загалом та результати проведення першої церемонії нагородження лауреатів НМП зокрема. Затвердження складу Оргкомітету на 2013 рік, перевибори президії та Голови Оргкомітету, створення комітетів з напрямків роботи також входитимуть до переліку питань, що розглядатимуть члени Оргкомітету. Разом з цим, порядок денний засідання включатиме: внесення змін до Положення про проведення конкурсу «Національна Медична Премія»; планування майбутньої діяльності; подовження терміну подання кандидатів до реєстру ТОП100 та відтермінування початку голосування практикуючих лікарів через Інтернет-сайт; пропозиції щодо спеціальних номінацій на 2013 рік.; пропозиції щодо складу Журі Конкурсу НМП-2013, тощо.