"Бути лікарем – це покликання, а не розрахунок,

це гуманність і милосердя, які піднесуть вас на п’єдестал людської вдячності":

інтерв’ю з ректором кращого ВМНЗ України Віталієм Москаленком


Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, лауреат Національної Медичної Премії 2012 року в категорії «Навчальний медичний заклад»


Віталію Федоровичу, за Вашого ректорства Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця здобув перемогу у конкурсі «Національна Медична Премія», ставши одним із трьох кращих медичних навчальних закладів України з підготовки молодих спеціалістів. Безумовно, це заслуга усього колективу. Тим не менш, не можна применшувати й Ваш внесок у справу підняття рейтингу медичного закладу. Скажіть, відколи почати розгляд адміністрування навчального процесу абітурієнтів, студентів, аспірантів та їх викладачів як головну справу Вашого життя?

Упевнений, що мій прихід на цю посаду був долею. Ще працюючи в Харкові, я ставився до НМУ імені О.О. Богомольця з особливою повагою, високо цінував його як флагман медичної освіти і науки, особливо в період роботи у Міністерстві охорони здоров’я України. Безперечно, важливу роль відіграло й покликання, яке зародилося у мені ще в студентські роки, як і прагнення зробити щось корисне для майбутнього, для молоді, зрештою, для ВНЗ, який нині потребує великої уваги. Хотілося, аби мої досвід та розуміння, яким має бути не тільки сьогодні, а і у перспективі наш Національний медичний університет, й надалі слугували цій благородній справі. Дуже важливо, щоб це розуміння співпадало з бажаннями та прагненнями колективу однодумців – провідних вчених і викладачів. Тоді утворюється ідеальний тандем, який в результаті приносить позитивні зрушення. Дуже радію, що саме так відбувається в нашому Університеті.

Як розпочиналася Ваша викладацька та ректорська діяльність? Що підштовхнуло Вас стати на чолі навчального процесу студентів-медиків?

Особисто я вважаю, що працювати з молоддю – найблагодатніша справа. Це завжди дає свої плоди, адже ми, викладачі, ділимося своїми знаннями і своїм досвідом. Це можливість кожен день, кожен час бути справжнім митцем, ліпити та творити особистість, яка з часом принесе колосальну користь суспільству.

Восени 2003 року розпочалася моя перша ректорська каденція, і скажу відверто, інколи траплялися дні й вечори, коли я ставив собі питання: «Навіщо я взяв на себе такий серйозний тягар?» Тепер же, як і майже десять років тому, я усвідомлюю, що очолювати провідний медичний університет держави – не тільки важка справа, але й дуже велика відповідальність. Наші колеги з інших ВМНЗ прискіпливо прислухаються, а що ж скаже Національний в галузі медичної політики, освіти, підготовки професійних кадрів. Адже наш Університет сприймають як барометр і орієнтир. Занурившись у цю діяльність, я відчув, як складно відповідати цим високим критеріям і як багато потрібно зробити. Можу сказати, що за всі роки було проведено величезну роботу. Приміром, було започатковано англомовне викладання в Університеті; будівництво сучасного навчально-лабораторного комплексу з бібліотекою зараз перебуває на завершальній стадії, а студенти перейшли на навчання за новою педагогічною технологією – кредитно-трансферною системою. Такі зміни є приводом для гордості, адже ми розбудовуємося, проводимо водночас реконструкцію корпусів, гуртожитків та значні капітальні ремонти. Університет вступив до консорціуму Європейських університетів: у вересні 2011 р. приєднався до асоціації підписантів Великої Хартії університетів (Magna Charta Universitatum).

Яким був шлях ВМНЗ до отримання Національної Медичної Премії у номінації «Медичний навчальний заклад» та інших почесних відзнак у сфері медицини та управління?

На мою думку, найважливішим показником, відзнакою і визнанням роботи нашого вузу є те, що до нас щороку вступає величезна кількість кращих із кращих випускників шкіл, найталановитіша обдарована та непересічна молодь. Саме вони гостро відчувають тенденції прогресу та сучасні віяння. За ними – майбутнє і вони обирають саме нас. Ми приймаємо на навчання молодь з усього світу, адже готуємо справжніх професіоналів. Наприклад, у цьому році університет досяг свого історичного максимуму з набору на навчання абітурієнтів. Як результат, сьогодні НМУ імені О.О. Богомольця – лідер сучасної освіти у сфері підготовки медичних та фармацевтичних кадрів для всієї України та країн світу. Це плід титанічної роботи усього колективу, адже визнання – перш за все, докладені зусилля, скоординованість дій, самовідданість та любов до своєї справи.

Кредо професійної діяльності Національного медичного університету імені О.О. Богомольця?

Кредо – якісна підготовка кваліфікованих кадрів: лікарів та провізорів. Недарма серед випускників НМУ багато видатних особистостей. Скажіть, який ще медичний ВНЗ може пишатися тим, що його випускниками були видатний письменник – Михайло Булгаков; Нобелівський лауреат – Євген Чазов; святий, знаменитий хірург, святитель Лука Кримський (професор Валентин Войно-Ясенецький) та багато інших видатних та неординарних особистостей?

Чи ведете Ви, студенти і викладачі Вашого ВМНЗ здоровий спосіб життя? Як саме? Як довго і чому?

Здоровий спосіб життя – це основа здоров’я майбутніх поколінь. Я особисто дуже поважаю спорт, у юності був чемпіоном України з легкої атлетики. Студенти та викладачі нашого університету активно долучаються до міських спортивних заходів, беруть участь у конференціях під гаслом антипропаганди куріння, наркотиків та алкоголю. Сьогодні наші студенти мають змогу займатися у більш, ніж 20 спортивних секціях університету. Як результат, вони виборюють перемоги на багатьох спортивних змаганнях, у тому числі на світовому рівні.

Яким чином пропагуєте серед студентів-медиків здоровий спосіб життя? Які результати?

Наші студенти, як ніхто інший, обізнані про нищівну дію шкідливих звичок на організм людини, адже вони – майбутні лікарі, й особисто проводять роботу серед столичної молоді щодо їх згубного впливу на організм людини, беруть активну участь у заходах, спрямованих проти поширення туберкульозу та ВІЛ/СНІДу. Вже впродовж останніх кількох років територія НМУ є вільною від куріння.

Віталію Федоровичу, яким на Вашу думку, є хороший ВМНЗ?

Мотивовані студенти, кваліфіковані викладачі, потужна технічна база – ось основні складові сучасного ВМНЗ. На мою думку, одним із наріжних каменів успіху колективу на шляху досягнення головної мети – якісної підготовки медичних та фармацевтичних кадрів для України та зарубіжжя – є чітка та спланована кадрова політика. Тому одним із головних наших завдань є збереження, ефективне використання та розвиток кадрового науково-педагогічного потенціалу, без якого неможливе багатовимірне економічне та інтелектуальне зростання вищого навчального закладу і який є запорукою успішного виконання провідної задачі – підготовки лікаря вищого ґатунку у відповідності до вимог сучасних міжнародних стандартів.

Продовжуючи тему дефініцій, скажіть, яким Ви бачите хорошого ректора?

Досвідченим лідером, який, насамперед, є першокласним керівником та справжнім прикладом для своєї команди. Він повинен уміти прогнозувати наслідки своїх рішень та усвідомлювати їх важливість, адже вони стосуються долі потужного навчального закладу. Перед ректором університету завжди стоїть безліч складних і нагальних питань, тому він повинен бути рішучим, далекоглядним і завжди відкритим до діалогу. Наприклад, для мене великим щастям є усвідомлення того, що мої знання потрібні молодим поколінням. Із задоволенням спілкуюся зі студентами після лекцій, зустрічей, коли зникає нота офіціозу, і молодь відкривається з притаманною їй допитливістю, своїми, часом, оригінальними поглядами та проблеми.

А хорошого викладача ВМНЗ?

Бачу людиною, яка не тільки блискуче знає свій фах, демократично і з повагою ставиться до студентів, але й здатна формувати ідеали добра і співчуття у студентів. Саме тому виховній складовій у навчальному процесі нашого університету приділяється велика увага. Справжній педагог – це досвідчена людина, яка переймається проблемами студентів, допомагає їм, одним словом «живе їх життям». Щоб на виході не отримати циніків, потрібно докладати максимум зусиль для виховання молоді, формування у неї світогляду справжнього лікаря.

Як щодо визначення поняття «гарний лікар»?

Гарним лікарем є людина, яка розуміє ціну медичного фаху в Україні і, не зважаючи на це, зберігає свої моральні якості, ставлячи на перше місце професіоналізм. Я впевнений, що насамперед у лікаря повинно бути бажання допомагати людям та вдосконалюватися впродовж усього життя.

Яку роль повинні відігравати викладачі ВМНЗ у процесі підготовки молодих спеціалістів? Ким повинні бути викладачі для студентів-медиків: провідниками і носіями знань та професійних навичок чи лідерами думок, які сприяють формуванню світогляду медиків-початківців, а також морально-етичних установок?

Упевнений, що викладачі нашого Університету є гідним прикладом для своїх послідовників. Підготовка медичних кадрів – головне стратегічне питання для Національного медичного університету. Ми приділяємо постійну увагу роботі зі студентами, магістрами, аспірантами. Вони – наше майбутнє. Дуже важливо, щоб наші випускники досконало володіли професійними знаннями, новітніми технологіями, вивчали і знали іноземні мови, адже у перспективі вони стануть лікарями, науковцями, завідувачами кафедр, займатимуть адміністративні посади. Не треба забувати і про моральні якості наших вихованців, які мають бути носіями високої гуманності, етичних норм та людських цінностей. Я завжди пильну увагу спрямовую на розвиток патріотизму, духовного надбання студентства, адже випускники нашого університету сьогодні працюють у кожній четвертій країні світу і мають бути гідними носіями традицій Alma mater. З перших днів перебування на посаді я запропонував створити власну університетську символіку та гімн. Сьогодні ми вже не мислимо жодної урочистості без Прапору та Гімну університету, який уперше прозвучав 30 вересня 2004 року на святкуванні Дня університету. За цим – ще низка започаткувань, які органічно увійшли до славних традицій нашого ВМНЗ й стали ознаками стабільного високоморального життя понад 15-тисячного колективу. Серед них, насамперед, проведення Урочистих зборів, присвячених посвяті першокурсників у студенти, та з нагоди випуску лікарів і провізорів у Національному палаці мистецтв «Україна».

Який у якісно-кількісному відношенні колектив Вашого ВМНЗ?

Наш Університет – це, перш за все, високопрофесійний науково-педагогічний колектив, за розмірами, уявіть собі, близький до середнього райцентру України. Як один із найпотужніших у вищій медичній школі країни він об’єднує 12 факультетів, 78 кафедр, 3 НДІ (науково-дослідних інститути), Український тренінговий центр сімейної медицини, Український медичний ліцей. В НМУ працює понад 1200 викладачів, з яких: 29 – дійсних членів та член-кореспондентів державних академій наук України, 33 – громадських академії наук України, 39 – зарубіжних академій, 43 – міжнародних наукових організації та асоціації, 67 – лауреатів Державної премії України та іменних премій, 92 – Заслужені діячі науки та техніки, Заслужені працівники освіти, охорони здоров’я, заслужені лікарі України, 2 – члени постійних Комітетів ВООЗ та ЄРБ ВООЗ. Викладання ведуть 184 доктори наук і професори, 720 кандидатів наук і доцентів.

Кого вважаєте еталоном ВМНЗ в Україні та за її межами у процесі підготовки компетентних спеціалістів сфери охорони здоров’я?

Безперечно, у нашій країні багато вищих медичних навчальних закладів, гідних називатися найкращими. Але я вважаю за потрібне згадати про те, що наш Університет першим у державі перейшов на підготовку лікарів за новою методологією – європейською кредитно-трансферною системою (ECTS) та вже у 2011 році вручив своїм випускникам унікальний міжнародний освітній документ – Diploma Supplement – Додаток до диплому європейського зразка, який у 2012-му отримали понад 700 випускників. НМУ вже багато років є переможцем на різноманітних освітянських міжнародних конкурсах та виставках. Так, сьогодні ми маємо в різних номінаціях 7 Гран-прі та 24 Золоті медалі. Свідченням першості нашого ВМНЗ в Україні є й те, що відповідно до державного рейтингу Міністерства освіти і науки України університет декілька років поспіль посідає перше місце серед вищих медичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації за результатами діяльності, а згідно з рейтингом ЮНЕСКО «ТОП 200 Україна» посідає ІV місце серед ВНЗ України.

Над чим ВМНЗ працює зараз? Над чим планує розпочати роботу найближчим часом?

Ми дотримуємося вже заздалегідь обраного вектора діяльності. Наприклад, успішно продовжується робота з підготовки перспективного резерву науково-педагогічних кадрів, дієво працює модель комплексної багаторівневої системи підготовки науковців та викладачів, яка реально забезпечує резерв практично усіх рівнів кадрових ресурсів різнопланової діяльності Університету. Разом із якісним оновленням науково-педагогічних кадрів, моєю принциповою позицією була і є політика дбайливого збереження «золотого фонду» – досвідчених викладачів, чий досвід, авторитет, професійне визнання складають гордість нашого Університету. Разом із цим, до сфери мого особливого опікування входить оптимізація навчального, наукового, виховного процесів, яка неможлива без зміцнення та розширення матеріально-технічної бази, поліпшення соціальної інфраструктури, покращення побутових умов проживання студентів. Університет знаходиться на шляху постійного розвитку міжнародного співробітництва. Суттєвий крок уперед було зроблено, коли відчутними стали перші результати з опрацювання власного досвіду запровадження засад Болонської угоди на тлі нарощування потенціалу матеріально-технічного забезпечення навчального процесу. Доказом значних досягнень Університету у цьому напрямку є чергова Золота медаль, цього року  у номінації «Міжнародне співробітництво у галузі вищої освіти» на ХVІ Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні - 2013». Адже Університет тільки за останній рік підписав близько 40 міжнародних угод із різними науковими та освітніми установами світу, а в цілому їх вже понад 100.

Якою буде універсальна професійна порада абітурієнтам та студентам від Вас, як керівника закладу, який стоїть біля витоків професійного пошуку та самовизначення медиків-початківців?

Обираючи професію лікаря, кожен має усвідомити всю відповідальність та важливість свого вибору. Бути лікарем – це покликання, а не розрахунок, це гуманність і милосердя, які піднесуть на п’єдестал людської вдячності.

Як Ви ставитесь до практики самоосвіти та самопідготовки у ВМНЗ? Чому?

На мою думку, самоосвіта – це можливість вийти за межі, основний шлях становлення майстерності фахівця, вдосконалення професійної діяльності. Самоосвіта – це риса характеру наполегливих людей, засіб виховання, загартування характеру, перевірка можливостей особистості. Наш університет надає студентам усі можливості для якісної самоосвіти та самопідготовки, особливо враховуючи те, що це закладено до програми кредитно-модульної системи, яку вже давно запроваджено у нашому Університеті.

Продовжіть фразу: лауреат Національної Медичної Премії 2013 року у номінації «Медичний навчальний заклад» – це …

Це потужний колектив співробітників, об’єднаних спільною метою для досягнення якісних результатів роботи та можливості гідно носити ім’я найкращого Національного медичного навчального закладу країни.

 

Прес-служба Національної Медичної Премії

Новини проекту

Предыдущая Следующая Страница:

Прес-анонс…

30-07-2014 Просмотров:40077 Новости pr - avatar pr

Міжнародний Медичний Форум у пріоритеті медичної спільноти 14-16 жовтня 2014 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться V ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ...

Детальніше...

З Днем мед…

13-06-2014 Просмотров:40035 Новости pr - avatar pr

З Днем медичного працівника 2014

Вітаємо кращих медичних працівників із професійним святом!   З нагоди святкування Дня медичного працівника, Оргкомітет та Виконавча дирекція конкурсу "Національна Медична Премія"...

Детальніше...

Розпочало …

12-05-2014 Просмотров:40018 Новости pr - avatar pr

Розпочало роботу Журі 2013-14

Розпочало роботу Журі Національної Медичної Премії!   Розпочало роботу Журі конкурсу "Національна Медична Премія" у справі визначення лауреатів найвищої громадської відзнаки у...

Детальніше...

Оргкомітет…

10-04-2014 Просмотров:40007 Новости pr - avatar pr

Оргкомітет 10.04.2014

Затвердили формат церемонії на засіданні Оргкомітету Національної Медичної Премії!   10 квітня 2014 року в Академії медичних наук України відбулось...

Детальніше...

Відкритий …

04-04-2014 Просмотров:39698 Новости pr - avatar pr

Відкритий лист! Останнім часом до Виконавчої дирекції Національної Медичної Премії все частіше надходить інформація про продажність конкурсу: про те, що...

Детальніше...

Якщо Ви, В…

19-03-2014 Просмотров:41021 Новости pr - avatar pr

Якщо Ви, Ваші друзі чи знайомі були свідком героїчного вчинку медика, який, нехтуючи власною безпекою, рятував на Майдані пораненого чи потерпілого, просимо розповісти про це нам!

До уваги очевидців порятунку людей на Майдані! Всеукраїнський незалежний громадський конкурс «Національна Медична Премія» спільно з Всеукраїнською Радою захисту прав...

Детальніше...

Анонс ММФ …

05-03-2014 Просмотров:40481 Новости pr - avatar pr

Анонс ММФ 2014-2

  14 – 16 жовтня 2014 року у м. Києві (ВЦ «КиївЕкспоПлаза») відбудеться V ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ – масштабний комплексний...

Детальніше...

Національн…

24-02-2014 Просмотров:38168 Новости pr - avatar pr

Національна Медична Премія – найвища громадська відзнака у сфері медицини!

Національна Медична Премія – найвища громадська відзнака у сфері медицини!   Щороку сотні відомих і впливових представників медичної й фармацевтичної спільноти України...

Детальніше...

Конференці…

18-02-2014 Просмотров:40063 Новости pr - avatar pr

Конференція ФК 15-17.04.2014

15-17 апреля II-я Международная конференция «Качество лекарственных средств»   15-17 апреля 2014 года в г. Ялта (гостиница «ЯЛТА-Интурист»), состоится II-я Международная конференция...

Детальніше...

Конференці…

18-02-2014 Просмотров:40045 Новости pr - avatar pr

Конференція ФК 26.02.2014

26 лютого – конференція «Обіг медичних виробів в Україні у 2014 році»   26 лютого 2014 року Державне підприємство «Український фармацевтичний інститут...

Детальніше...

Серія регі…

17-12-2013 Просмотров:39325 Новости pr - avatar pr

Стартувала серія регіональних прес-конференцій за результатами церемонії визнання кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії!   Протягом грудня 2013 року та січня 2014го...

Детальніше...

Повний пер…

16-12-2013 Просмотров:39441 Новости pr - avatar pr

Відомі учасники Реєстру "ТОП100 в медицині" 2012-2013 років!   Ознайомитись з переліком кращих представників медичної спільноти та закладів системи охорони здоров’я...

Детальніше...

Визначено …

26-11-2013 Просмотров:39646 Новости pr - avatar pr

Визначено кращого лікаря України!

Визначено кращого лікаря України! Протягом 22-25 жовтня 2013 року на стенді Національної Медичної Премії у межах 22 Міжнародної виставки "Охорона здоров'я...

Детальніше...

Конференці…

19-11-2013 Просмотров:39688 Новости pr - avatar pr

Конференція в Харкові 18.11.2013

В Харкові обговорили новий формат взаємовідносин лікарів і пацієнтів та презентували Національну Медичну Премію! Захист прав пацієнта та медичного працівника є...

Детальніше...

2 дипломи …

15-11-2013 Просмотров:39188 Новости pr - avatar pr

2 дипломи кандидатам НМП

Дипломами кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії нагороджено ще 2 представники медичної спільноти!   14 листопада на Вченій раді Інституту стратегічних досліджень...

Детальніше...

Підсумки к…

14-11-2013 Просмотров:39345 Новости pr - avatar pr

Підсумки конференції ФК 01.11.2013

Підсумки конференції "Актуальні питання експорту-імпорту лікарських засобів"   1 листопада 2013 року у Києві відбулась Міжнародна конференція "Актуальні питання експорту-імпорту лікарських засобів",...

Детальніше...

Вітаємо з …

11-11-2013 Просмотров:38867 Новости pr - avatar pr

Вітаємо з ювілеєм Ісаака Михайловича Трахтенберга!

Вітаємо з ювілеєм Ісаака Михайловича Трахтенберга! 11 листопада 2013 року виповнюється 90 років з дня народження і 65 років наукової,...

Детальніше...

Нові члени…

11-11-2013 Просмотров:38578 Новости pr - avatar pr

У Оргкомітеті Національної Медичної Премії – поповнення!   Від 17 жовтня 2013 року до складу Організаційного комітету Національної Медичної Премії увійшли 2...

Детальніше...

Розпочалос…

01-11-2013 Просмотров:40133 Новости pr - avatar pr

Розпочалось формування реєстру кращих медичних працівників 2014 року!   З 1 листопада 2013 року розпочалось формування Реєстру "ТОП100 в медицині" 2014...

Детальніше...

Продовжено…

30-10-2013 Просмотров:39181 Новости pr - avatar pr

Продовжено термін збору виправлених та доповнених документів кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії! 20% медичних працівників та лікувально-профілактичних закладів України, кандидатури...

Детальніше...

Фотопроект…

24-10-2013 Просмотров:40617 Новости pr - avatar pr

Фотопроект "Моя професія - моє покликання"

Фотопроект "Моя професія - моє покликання"   За останні 20 років в Україні помітно знизився рівень довіри до лікарів. За даними компанії...

Детальніше...

Пост-матер…

24-10-2013 Просмотров:42806 Новости pr - avatar pr

Пост-матеріал церемонії 23.10.2013

Відомі імена кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії!   З повним варіантом ПОСТ-РЕЛІЗУ (текстом, фото, відео з церемонії, а також історією...

Детальніше...

Анонс стен…

22-10-2013 Просмотров:39277 Новости pr - avatar pr

Прийди та проголосуй за кращого лікаря України! Раді повідомити усім тим, кому небайдуже майбутнє української медицини, протягом 22-25 жовтня ви маєте...

Детальніше...

Анонс цере…

17-10-2013 Просмотров:39692 Новости pr - avatar pr

Хто стане лауреатом найвищої громадської відзнаки у сфері медицини? 23 жовтня дізнайся першим імена потенційних кандидатів у лауреати! 23 жовтня у...

Детальніше...

Пост-реліз…

17-10-2013 Просмотров:42359 Новости pr - avatar pr

Пост-реліз Оргкомітету 17.10.2013

Відомий перелік кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії! 17 жовтня 2013 року у Міжнародному залі МОЗ України відбулось планове...

Детальніше...

Анонс Оргк…

17-10-2013 Просмотров:39916 Новости pr - avatar pr

Оргкомітет Національної Медичної Премії погодить імена кандидатів у лауреати! 17 жовтня 2013 року в Міжнародному залі МОЗ України відбудеться засідання Організаційного...

Детальніше...

Бути лауре…

08-10-2013 Просмотров:38979 Новости pr - avatar pr

Бути лауреатом Національної Медичної Премії – не тільки престижно, але й вигідно!

Бути лауреатом Національної Медичної Премії – не тільки престижно, але й вигідно! З того часу, як у 2012 році Київська дитяча...

Детальніше...

Hitech Adv…

20-09-2013 Просмотров:40677 Новости pr - avatar pr

Компанія "Hitech Advertisement" стала інноваційним медіа-партнером Національної Медичної Премії!

Детальніше...

З Днем фар…

17-09-2013 Просмотров:39928 Новости pr - avatar pr

Шановні представники фармацевтичної спільноти! Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем фармацевтичного працівника! Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія...

Детальніше...

Конференці…

05-09-2013 Просмотров:40283 Новости pr - avatar pr

Конференція журналу "Фармацевтичний кур’єр"

  Уважаемые господа! 01 ноября 2013 г. в Киеве состоится Международная конференция «Актуальные вопросы экспорта-импорта лекарственных средств» (далее - Конференция). Организатор...

Детальніше...

Анонс цере…

21-08-2013 Просмотров:42231 Новости pr - avatar pr

Хто стане лауреатом найвищої громадської відзнаки у сфері медицини? 23 жовтня дізнайся першим імена потенційних кандидатів у лауреати! 23 жовтня у...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

15-07-2013 Просмотров:42827 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Наталією Ружило

"Добра в цьому світі більше і все-таки воно перемагає": інтерв’ю з кращою медсестрою Івано-франківщини Наталією Ружило   Ружило Наталія Степанівна, головна медична сестра...

Детальніше...

Формування…

08-07-2013 Просмотров:40993 Новости pr - avatar pr

Розпочалось формування Реєстру "ТОП100 в медицині" 2013 року! До уваги трудових колективів лікувально-профілактичних закладів, професійних державних та незалежних організацій системи охорони...

Детальніше...

Стати меді…

02-07-2013 Просмотров:6088 Новости pr - avatar pr

У межах першого в історії незалежної України конкурсу для медиків та закладів системи охорони здоров’я пропонуємо ознайомитись з презентацією, обравши...

Детальніше...

Реєстр - н…

25-06-2013 Просмотров:41526 Новости pr - avatar pr

Шановні пані та панове! Ознайомитися з переліком кращих представників медичної спільноти України, які увійшли до Реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року...

Детальніше...

Опублікова…

19-06-2013 Просмотров:42731 Новости pr - avatar pr

Опубліковано реєстр 2012

Опубліковано реєстр кращих представників медичної спільноти України! 17 червня 2013 року стали відомі імена кращих працівників системи охорони здоров’я України 2012...

Детальніше...

ОВОЗ грома…

17-06-2013 Просмотров:40761 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Особливий внесок в охорону здоров’я": Громадські діячі"*   * Учасники реєстру, які набрали...

Детальніше...

Корпоратив…

17-06-2013 Просмотров:41252 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Корпоративна соціальна відповідальність"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних голосів,...

Детальніше...

ОВОЗ грома…

17-06-2013 Просмотров:41454 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії ""Особливий внесок в охорону здоров’я": Громадські організації"*   * Учасники реєстру, які набрали...

Детальніше...

Медичні на…

17-06-2013 Просмотров:40870 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Медичні навчальні заклади"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних голосів,...

Детальніше...

Заклади ох…

17-06-2013 Просмотров:42190 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Заклади охорони здоров’я"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних голосів,...

Детальніше...

Викладачі …

17-06-2013 Просмотров:43444 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Викладачі медичних навчальних закладів"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних...

Детальніше...

Адміністра…

17-06-2013 Просмотров:42968 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Адміністратори закладів системи охорони здоров’я України"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу...

Детальніше...

Практикуюч…

17-06-2013 Просмотров:54613 Новости pr - avatar pr

Реєстр "ТОП100 в медицині" 2012 року: категорія «Практикуючі лікарі»*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних голосів, будуть внесені до...

Детальніше...

Реєстр …

17-06-2013 Просмотров:44152 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 В МЕДИЦИНІ" 2012 року за категоріями: Категорія «Практикуючі лікарі» Категорія «Адміністратори закладів системи охорони здоров’я» Категорія «Ректори медичних навчальних закладів» Категорія...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

11-06-2013 Просмотров:43123 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Геннадієм Апанасенком

"Будь здоровий, завжди здоровий!": інтерв’ю з кращим санологом України Геннадієм Апанасенком Апанасенко Геннадій Леонідович, завідувач кафедри спортивної медицини та санології...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

04-06-2013 Просмотров:42697 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Олександром Зубовим

"Врожденная потребность в вспомоществлении себе подобным является основой врачебного искусства": інтерв’ю з кращим практикуючим лікарем-хірургом Донецька Олександром Зубовим Зубов Олександр Дем'янович, лікар-хірург,...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

28-05-2013 Просмотров:42441 Новости pr - avatar pr

«Пацієнт завжди має рацію, а медицина без знань – неможлива»: інтерв’ю з кращим ортопедом-травматологом Сімферополя Володимиром Мітьком Мітько Володимир Миколайович, лікар...

Детальніше...

НМП презен…

27-05-2013 Просмотров:41952 Новости pr - avatar pr

НМП презентували на конгресі серцево-судинних хірургів

Національну Медичну Премію презентували у колі серцево-судинних хірургів України та Польщі!   23 травня 2013 року на урочистому відкритті V конгресу...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

24-05-2013 Просмотров:43056 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Радиславом Котурбашем

"Професія лікаря – це ще й щоденна подвижницька праця, яка вимагає постійної роботи над собою та щохвилинної пильності": інтерв’ю з Радиславом...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

22-05-2013 Просмотров:44432 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Софією Галяс

"Життя і смерть ходять поруч, а професіоналізм, колективізм, дотримання санітарно-гігієнічних норм та добре слово перемагають хвороби": інтерв’ю з кращим практикуючим лікарем...

Детальніше...

Привітання…

13-05-2013 Просмотров:46034 Новости pr - avatar pr

Привітання до Дня медичної сестри 2013

Вітаємо кращих медсестер України! З нагоди святкування Дня медичної сестри, вітаємо Абашкіну Ларису Олексіївну, Галапац Наталю Богданівну та Ружило Наталю Степанівну...

Детальніше...

НМП стала …

29-04-2013 Просмотров:41264 Новости pr - avatar pr

НМП стала переможцем 7 фестивалю соціальної реклами

Національна Медична Премія стала переможцем 7-го Національного фестивалю соціальної реклами!   Національну Медичну Премію визнали одним із кращих рекламно-некомерційних проектів України...

Детальніше...

Результати…

25-04-2013 Просмотров:42600 Новости pr - avatar pr

Результати Оргкомітету НМП 25.04.2013

Василь Лазоришинець – новий Голова Оргкомітету Національної Медичної Премії!   Засідання Оргкомітету Національної Медичної Премії від 24 квітня 2013 року, що...

Детальніше...

Засідання …

22-04-2013 Просмотров:42665 Новости pr - avatar pr

Засідання Оргкомітету Національної Медичної Премії відбудеться 24 квітня   Засідання Оргкомітету Національної Медичної Премії відбудеться 24 квітня 2013 року в конференц-залі...

Детальніше...

Презантацы…

18-04-2013 Просмотров:55567 Новости pr - avatar pr

Презантацыя НМП на IV Міжнародному Медичному Форумі березень 2013

Найвищу громадську відзнаку у сфері медицини презентували у межах обговорення питань приватної медицини Презентація Національної Медичної Премії – першого в історії незалежної...

Детальніше...

Медичній с…

12-04-2013 Просмотров:43119 Новости pr - avatar pr

Медичній сфері України є ким пишатися: Національна Медична Премія Читаючи більшість загальнопопулярних ЗМІ, дедалі частіше переконуєшся в тому, що значно безпечніше...

Детальніше...

Інтрев’ю з…

02-04-2013 Просмотров:44116 Новости pr - avatar pr

Інтрев’ю з Валентиною Кононенко

"Бачити дитину здоровою - для мене найбільша нагорода": інтерв'ю з кращим, на думку колег, кардіоревматологом України Валентиною Кононенко Кононенко Валентина Миколаївна, лікар...

Детальніше...

Інтрев’ю з…

22-03-2013 Просмотров:45339 Новости pr - avatar pr

Інтрев’ю з Ларисою Абашкіною

"Медична сестра повинна мати стійкий характер і неабиякі організаторські здібності": інтерв’ю з кращою медичною сестрою Ларисою Абашкіною Абашкіна Лариса Олексіївна, медична сестра-анестезіолог...

Детальніше...

Презентаці…

22-03-2013 Просмотров:42003 Новости pr - avatar pr

Презентація НМП на конференції 21.03.2013

Національну Медичну Премію презентували перед професорсько-викладацьким складом! 21 березня 2013 року у рамках ХІІІ Міжнародної наукової конференції щодо формування національних...

Детальніше...

Результати…

20-03-2013 Просмотров:44222 Новости pr - avatar pr

Результати засідання Оркомітету НМП 19.03.2013

Березневе засідання Оргкомітету Національної Медичної Премії підвело підсумки діяльності у 2012 році   Перше у 2013 році засідання Організаційного комітету Національної Медичної Премії...

Детальніше...

Оргкомітет…

18-03-2013 Просмотров:43206 Новости pr - avatar pr

Підсумки 2012-го та плани 2013-го року з’ясовуватимуть на засіданні Оргкомітету Національної Медичної Премії завтра!   Завтра, 19 березня 2013 року, відбудеться...

Детальніше...

Анонс IV М…

17-03-2013 Просмотров:52863 Новости pr - avatar pr

Анонс IV МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО ФОРУМУ

IV МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ, один із партнерів Національної Медичної Премії, відбудеться 16-19 квітня!     16 – 19 квітня 2013 року у м....

Детальніше...

Раїса Бога…

12-03-2013 Просмотров:42415 Новости pr - avatar pr

Раїса Богатирьова про зміцнення престижу професії медика

Раїса Богатирьова повідомила, що «держава докладатиме зусиль для підвищення соціального статусу та зміцнення престижу професії медика» Нещодавно Міністр охорони здоров'я України...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

15-03-2013 Просмотров:44760 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Віталієм Москаленком

"Бути лікарем – це покликання, а не розрахунок, це гуманність і милосердя, які піднесуть вас на п’єдестал людської вдячності": інтерв’ю з ректором...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

10-03-2013 Просмотров:45590 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Василем Пришляком

"Хороший лікар – завжди вічний студент": інтерв’ю з кращим кардіологом Тернопільщини Василем Пришляком Пришляк Василь Дмитрович, лікар-кардіолог, доцент кафедри терапії...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

07-03-2013 Просмотров:45414 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Володимиром Лісовим

"Лікар повинен бути відкритим, незалежно від власного статусу та статусу пацієнта": інтерв’ю з кращим практикуючим урологом України Володимиром Лісовим Лісовий Володимир Миколайович,...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

04-03-2013 Просмотров:45991 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Миколою Романюком

"Бережіть себе, слідкуйте за собою, вдосконалюйтесь, думайте та будьте обережними": інтерв’ю з кращим практикуючим хірургом Чернігівщини Миколою Романюком Романюк Микола...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

01-03-2013 Просмотров:48739 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Тетяною Антонець

"Заради спасіння життя хворої дитини варто ризикувати і йти на порушення посадової інструкції та функціональних обов’язків": інтерв’ю з кращим лікарем Вінницької...

Детальніше...

Колективні…

28-02-2013 Просмотров:42528 Новости pr - avatar pr

Колективні подання кандидатів тривають

До уваги трудових колективів закладів та організацій сфери охорони здоров’я! Подовжуються терміни подання кандидатів на отримання найвищої відзнаки у сфері медицини! ...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

27-02-2013 Просмотров:46471 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Анатолієм Пілецьким

"Лауреат Національної Медичної Премії 2013 року – людина, професіоналізм якої визнала медична спільнота": інтерв’ю з кращим терапевтом Києва Анатолієм Пілецьким Пілецький...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

26-02-2013 Просмотров:46984 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Віктором Морозом

"В українському суспільстві не вигідно бути здоровим": інтерв’ю з кращим медиком Волинської області Віктором Морозом Мороз Віктор Васильович, лікар-уролог, головний...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

22-02-2013 Просмотров:44007 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю зі Світланою Любушкіною

"Не шукайте "чудес зцілення", шукайте хорошого спеціалізованого лікаря": інтерв’ю з кращим практикуючим лікарем-фтизіатром Світланою Любушкіною Любушкіна Світлана Михайлівна, лікар-фтизіатр, завідувач відділенням легеневого...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

21-02-2013 Просмотров:46757 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Юрієм Кожарою

"Медики і пацієнти повинні йти назустріч один одному": інтерв’ю з кращим медиком столиці та керівником закладу охорони здоров’я Юрієм...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

19-02-2013 Просмотров:45012 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Ніною Медведчук

"Мрія про медицину народилася тоді, коли я вперше відчула біль утрати дорогої мені людини": інтерв’ю з кращим практикуючим лікарем...

Детальніше...

«Ведіть зд…

18-02-2013 Просмотров:46226 Новости pr - avatar pr

«Ведіть здоровий спосіб життя і не піддавайтеся негативним емоціям»: інтерв’ю з кращою медсестрою України Наталією Галапац

"Ведіть здоровий спосіб життя і не піддавайтеся негативним емоціям": інтерв’ю з кращою медсестрою України Наталією Галапац Галапац Наталія Богданівна, заступник головного...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

14-02-2013 Просмотров:46217 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Петром Русаком

"Хірургія – справа мого життя": Петро Русак, кращий практикуючий лікар України Русак Петро Степанович, лікар-хірург, кандидат медичних наук, завідувач хірургічним відділенням...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

14-02-2013 Просмотров:45887 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Олегом Швецем

"Запорука високої кваліфікації лікаря – постійне навчання": інтерв’ю з головним позаштатним дієтологом МОЗ України – Олегом Швецем Швець Олег Віталійович, кандидат...

Детальніше...

Новорічні …

27-12-2012 Просмотров:46138 Новости pr - avatar pr

До Нового 2013 року залишилось рівно 4 дні! Виконавча дирекція Національної Медичної Премії в особі колективу Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я...

Детальніше...

Сергія РПК

06-12-2012 Просмотров:46959 Новости pr - avatar pr

Сергія РПК

Київщина, Донеччина, Львівщина та Закарпаття розповіли про своїх земляків, які стали лауреатами найвищої відзнаки у сфері медицини – Національної Медичної...

Детальніше...

Володимир …

03-12-2012 Просмотров:44418 Новости pr - avatar pr

Прошу перерахувати мою грошову премію на потреби Комунальної установи "Ржавецький психоневрологічний інтернат". З повагою лауреат Національної Медичної Премії у категорії "Практикуючі...

Детальніше...

Підтримка …

22-11-2012 Просмотров:46136 Новости pr - avatar pr

Підтримка і нагорода Сінево

Європейська мережа медичних лабораторій «Synevo» підтримала кращих лікарів України 19 листопада 2012 року в Києві відбулась зустріч співголови Оргкомітету Національної...

Детальніше...

Колектив Ш…

21-11-2012 Просмотров:45154 Новости pr - avatar pr

Весь коллектив Представительства искренне благодарен за такую высокую оценку нашей деятельности.Присужденный нам за победу сертификат на 2000 грн. мы хотели...

Детальніше...

Митько пер…

14-11-2012 Просмотров:44218 Новости pr - avatar pr

Прошу мое денежное вознаграждение перечислить на расчетный счет Симферопольского районного территориальногомедицинского объединения ГУ ГКСУ в Автономной Республике Крым для...

Детальніше...

Анатолій П…

13-11-2012 Просмотров:44980 Новости pr - avatar pr

Прошу перерахувати мою грошову премію в сумі 2,000 грн. релігійній общині УПЦ на честь Косьми та Деміана на розвиток духовності...

Детальніше...

Запорука п…

13-11-2012 Просмотров:45111 Новости pr - avatar pr

Хочу привітати Вас з прекрасно організованою і проведеною церемонією нагородження лауреатів Національної медичної Премії. Також хочу офіційно повідомити, що фонд...

Детальніше...

Стати спон…

13-11-2012 Просмотров:6623 Новости Super User - avatar Super User

Спонсори Національної Медичної Премії – це фізичні чи юридичні особи, які забезпечують підтримку проведення конкурсу «Національна Медична Премія». Статус ...

Детальніше...

Ємець пере…

08-11-2012 Просмотров:45239 Новости pr - avatar pr

Ілля Ємець передав грошову частину винагороди на подарунки дітям, які лікуються в Центрі дитячої кардіології та...

Детальніше...

Реєстр ТОП…

06-11-2012 Просмотров:45016 Новости pr - avatar pr

З початку грудня розпочнеться голосування практикуючих лікарів в Інтернеті. Для голосування в Інтернеті Експерту необхідно отримати персональний код, який  буде розміщений...

Детальніше...

Реєстр ТОП…

06-11-2012 Просмотров:44825 Новости pr - avatar pr

До 30 листопада триватиме подання кандидатів до Реєстру. В 2012 році кандидатів до реєстру «ТОП100 в медицині» подають наступні Експерти: -  Колективні...

Детальніше...

Реєстр ТОП…

06-11-2012 Просмотров:45636 Новости pr - avatar pr

15 жовтня розпочалося формування реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року.

Детальніше...

Відбулась …

26-10-2012 Просмотров:46287 Новости pr - avatar pr

25 жовтня 2012 року в Комсольській Правді відбулась прес-конференція за результатами церемонії нагородження лауреатів Національної Медичної Премії.

Детальніше...

призи для …

21-10-2012 Просмотров:47163 Новости pr - avatar pr

Переможців відзначили нагородою з зображенням золотої голови Асклепія, дипломами, подарунками та сертифікатами на отримання грошових винагород, розмір яких сягав від...

Детальніше...

42 Націона…

21-10-2012 Просмотров:46144 Новости pr - avatar pr

19 жовтня 2012 року 42 Національні Медичні Премії знайшли своїх власників!

Детальніше...

Місце пров…

06-10-2012 Просмотров:46047 Новости pr - avatar pr

Нагородження лауреатів Національної Медичної Премії відбудеться у Холі Чемпіонів НСК Олімпійський.

Детальніше...

"МOРІ…

20-08-2012 Просмотров:47978 Новости Super User - avatar Super User

Медіапартнером конкурсу "Національна Медична Премія" став видавничий дім "МOРІОН".

Детальніше...

На чергови…

19-09-2012 Просмотров:46796 Новости Super User - avatar Super User

На чергових зборах Організаційного комітету Конкурсу, що відбудуться 25 вересня 2012 року, буде затверджено перелік лауреатів Національної Медичної Премії.

Детальніше...

Національн…

20-08-2012 Просмотров:47981 Новости Super User - avatar Super User

Інформаційним партнером церемонії нагородження лауреатів Національної Медичної Премії стала "Національна радіокомпанія України".

Детальніше...

МОЗ Україн…

20-08-2012 Просмотров:47338 Новости Super User - avatar Super User

Нагородження лауреатів Національної Медичної Премії внесене до Плану заходів МОЗ України, скерованих на розвиток громадянського суспільства.

Детальніше...

"Укра…

20-08-2012 Просмотров:48207 Новости Super User - avatar Super User

Інформаційним партнером церемонії нагородження лауреатів Національної Медичної Премії стало видання "Україна молода".

Детальніше...

Урочиста ц…

20-08-2012 Просмотров:48087 Новости Super User - avatar Super User

Урочиста церемонія нагородження лауреатів перенесена на 19 жовтня 2012 року.

Детальніше...

"Укрі…

20-08-2012 Просмотров:47899 Новости Super User - avatar Super User

Інформаційним партнером церемонії нагородження переможців конкурсу "Національна Медична Премїя" стало інформаційне агентство "Укрінформ".

Детальніше...