"Заради спасіння життя хворої дитини варто ризикувати

і йти на порушення посадової інструкції та функціональних обов’язків":

інтерв’ю з кращим лікарем Вінницької області Тетяною Антонець


Антонець Тетяна Іванівна, лікар-педіатр, кандидат медичних наук, головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, Заслужений лікар України, лауреат Національної Медичної Премії 2012 року в категорії «Медик регіону»


Тетяно Іванівно, розкажіть, як все починалося?

Я виросла у звичайній сільській родині, де батько, бабуся, дідусь, тітки, дядьки працювали колгоспниками. Мама ж була вчителькою початкових класів. Звичайно, я дивилася на маму, плекаючи мрію стати такою ж як вона. Але моя матуся взяла на себе питання вибору моєї професії і не помилилась, за що я їй дуже вдячна. Зараз без лікарської справи я не тільки не уявляю свого життя, а й припустити не можу, що могла стати кимось іншим.

Як аргументувала свій вибір Ваша мама?

Аргументів на користь професії медичного працівника поряд з діяльністю вчителя мама наводила безліч. Останній був для мене найвагомішим: «До медичного вузу вступити значно складніше, аніж до педінституту, куди подають документи навіть ті, у кого в атестаті – трійки. А у тебе «золота медаль»». Для того, аби доказати свій потенціал, подала документи в МНЗ.

На який факультет?

На педіатричний факультет, оскільки дуже любила дітей і хотіла з ними працювати. Для себе я вирішила: якщо не в школі, значить у лікарні. Після складання «на відмінно» фізики, мене зарахували до медінституту. В інституті я також була відмінницею, однак зрозуміла суть лікарської справи тільки на 3-му курсі. У цей час у нас розпочались клінічні дисципліни, під час вивчення яких я неодноразово бачила смерть хворих у лікарні. Фактично з мене почалось формування династії медиків у нашій родині. Чоловік у мене хірург, син – дитячий ортопед-травматолог, донька – офтальмолог, невістка – педіатр-гастроентеролог, зять – кардіолог; старша онучка Тетянка мріє стати стоматологом.

Якими були перші роки вашої професійної діяльності?

Після закінчення Вінницького медичного інституту імені М.І.Пирогова мене з чоловіком (ми навчались у одній групі на педіатричному факультеті, одружились на другому курсі, на 3 курсі я народила сина) направили на інтернатуру в Кам’янець-Подільську міську дитячу лікарню на Хмельниччині. Фактично там і відбулись перші «бойові хрещення» мене як педіатра. Там я почала розуміти, що виключно теоретичних знань недостатньо, що самовпевненість в медицині – це шлях до помилок; що процес одужання пацієнта – це колективна праця команди медиків і, що лікар – це не просто професія, а спосіб життя. Оскільки, чим більше ти пірнаєш в професію, тим менше належиш сам собі. В інтернатурі я переконалась, що лікар в Україні повинен бути транспрофесіоналом. Так, після одного з прикрих випадків, я навчилася робити і внутрішньовенні ін’єкції, і плевральні та спинномозкові пункції і навіть внутрішньосерцеві введення.

Як складалася після закінчення інтернатури Ваша кар’єра?

Ми з чоловіком та сином повернулись до Вінниці, де в червні 1980 року відкрилась Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня. Через 2 місяці я вийшла на роботу в якості педіатра відділення 2-го етапу реабілітації недоношених дітей ВОДКЛ (неонатологів тоді ще не було). На той час в Україні таких відділень було 6. Саме тут була та «школа мужності», яка загартувала мене на все життя. Зважаючи на те, що у лікарні працювало 3 лікаря, 6 медсестер і 4 санітарки, чіткого розмежування наших обов’язків не було. Медсестер не вистачало, тому після лікарського обходу всю сестринську роботу приходилось виконувати мені: пеленання, туалет новонародженого, годування через зонд, промивання шлунку і кишківника, внутрішньом’язеві ін’єкції, крапельниці і багато іншого. Окрім цього, щоденно було по 2-3 виклики по санітарній авіації в райони області. Навантаження ділилось на 3-х лікарів,тому додому з роботи доводилось повертатись ближче до ночі. У вихідні та святкові дні відпочити також не мали можливості, оскільки по черзі чергували у відділенні. Тоді нікому навіть в думки не приходило скаржитись, претендувати на пільги, тому що вдома чекала дитина 5-ти років.

Яким були найщасливіші моменти у Вашій практиці?

У 80-90-ті існувала тільки методика замінних переливань крові при гемолітичній хворобі у новонародженого. Під час таких операцій у операційній-маніпуляційній з немовлям доводилось проводити по 3-4 години. Коли після такої операції немовля достатньо помочилось, меж моєму щастю не було. Адже після подібних операцій лікарі надзвичайно боялися гострої ниркової недостатності у малюків. Робота була тяжка,але цікава.

Тобто ви стояли у витоків формування неонатології на Вінниччині?

Так, і цим пишаюся. Наставницею у мене була Радомська Альбіна Павлівна. Окрім того, що ця людина однією з перших у нашій державі була удостоєна звання «Заслужений лікар України», вона була не просто відмінним професіоналом, а й просто хорошою людиною. Це вона закохала мене в медицину, в неонатологію. Вона допомогла молодим спеціалістам зрозуміти, що у долі лікаря немає більшого щастя ніж те, коли бездиханне тільце немовляти оживає в руках після всіх твоїх старань. Коли із крихітки в 700-800 грамів згодом виростає дитина, яка посміхається матусі і тобі, коли через страждання і біль ти проходиш шлях із батьками дитини і врешті-решт маля одужує! Хіба є щось прекрасніше за це?! І так пройшло чотири казкові роки…

Що ж трапилось потім?

Я народила доньку і після півторарічної перерви, в кінці лютого 1986 року, необхідно було виходити на роботу. Аж раптом несподіванка! Головний лікар нашого закладу охорони здоров’я повідомила, що бачить мене завідуючою відділенням для дітей раннього віку. На той час це було найбільше відділення лікарні на 60 ліжок, де лікувались діти з різною патологією від 0 до 3 років, в тому числі і новонароджені.

Ви були шоковані.

Так! Адже мені лише 29 років, а вдома чекають діти 10-ти і 1,5 року! Окрім цього, раніше я працювала лише з недоношеними. До того ж у відділенні, яким я керуватиму – більше 60 співробітників, де я – наймолодша! Оскільки я була членом партії, всі вище зазначені аргументи до уваги не брались, а пропозиція звучала як наказ. Так я стала керівником найскладнішого педіатричного відділення у лікарі і в цій якості пропрацювала до березня 1999 року. Саме цей період професійної діяльності «зробив» мене педіатром «широкого профілю». В 1994 році мені присвоїли вищу категорію по педіатрії. Я стала громадським діячем, почала займатись політикою, тому що проблеми в медицині були завжди і про них треба було говорити, стукати у владні кабінети, спілкуватися з громадськістю. А в березні 1999 року мене призначили головним лікарем Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Як тяжкі 90-ті позначились на діяльності Вашої лікарні та виконанні її трудовим колективом своїх професійних обов’язків?

1992-1998 роки – період застою і занепаду, час заборгованості по заробітній платі і багатьох інших платежах. Борги закладу сягали захмарних розмірів. В колективі була присутня байдужість і зневіра. На території лікарні стояли руїни колись розпочатого будівництва «Чорнобильського центру». Зібравши колектив однодумців я сказала: «Час підійматись з колін, відроджуватись і досягати нових висот».

Якими були результати діяльності Вінницької дитячої клінічної лікарні за час Вашого керівництва цим закладом хорони здоров’я?

За час роботи на посаді головного лікаря було створено і введено в дію неонатологічний Центр, Центр по наданню допомоги дітям із патологією щелепно-лицьової ділянки, інформаційно-аналітичний центр, реанімаційно-консультативний центр. У 2003-2005 роки завершено будівництво і введено в дію Центр радіаційного захисту дитячого населення площею більше 15 тисяч квадратних метрів з онкогематологічним відділенням на 30 ліжок. Відкрито відділення нейрохірургії, відділення педіатрії №2 на 20 гастроентерологічних і 10 імунологічних ліжок; намагаємось постійно проводити корегування ліжкового фонду закладу відповідно до потреб дитячого населення області. Лікарня збільшила потужність з 300 до 450 ліжок. Було налагоджено ефективну виїзну роботу в райони області, спрямовану на підвищення доступності до спеціалізованої медичної допомоги дітям села. В 2010 році започаткована робота «Мобільної дитячої клініки», завдячуючи якій в рік оглядаються близько 10 тисяч дітей сільської місцевості. Ефективну роботу закладу забезпечує тисячний колектив досвідчених медичних працівників, більшість яких мають першу та вищу кваліфікаційні категорії, 8 кандидатів медичних наук, 2 - Заслужених лікарі України. Поряд з медичним персоналом в відділеннях лікарні працюють педагоги та психологи, робота яких спря­мована на відновлення порушеної рівноваги дитини та швидшого видужання.

Чи подаватимете кандидатуру Вінницької дитячої клінічної лікарні наступного року до отримання Національної Медичної Премії?

Звісно, однією з причин є й те, що я на особистому прикладі переконалася в чесності та незаангажованості конкурсу. Для мене – честь отримати настільки високу відзнаку. Думаю, наша лікарня має чудові шанси на перемогу, адже сьогодні за результатами роботи вона посідає одне з перших місць серед обласних закладів охорони здоров’я Вінниччини і входить в п’ятірку кращих в Україні. До того ж у 2007 році лікарня стала переможцем обласного конкурсу «Кращий роботодавець року» та нагороджена дипломом Загальнодержавного проекту  «Найкращі заклади медичної освіти України». За підсумками діяльності в 2009-2010 роках колектив лікарні був занесений на обласну Дошку Пошани «Праця і звитяга вінничан». А у 2010 році закладу присвоїли звання «Лікарня доброзичлива до дитини». За вагомий внесок у розвиток іміджу закладів охорони здоров’я України в 2009 та 2011 роках колектив закладу нагороджений дипломами Загальнодержавного проекту «Флагмани сучасної медицини».

Яким був Ваш шлях до отримання Національної Медичної Премії та інших почесних відзнак у сфері медицини?

У 2000 році мені присвоїли вищу категорію з організації охорони здоров’я, а через 4 роки я захистила кандидатську дисертацію. Маю запатентований винахід застосування медичних препаратів при нефропатіях у дітей, більше двох десятків наукових статей та публікації в українських медичних журналах. Згодом поїхала до США підвищувати свій фаховий рівень з питань менеджменту в охороні здоров’я та управління персоналом. На своєму рахунку маю багато відзнак, серед яких і почесні грамоти МОЗ України, КабмінУ, ВР України, і Орден «Княгині Ольги». У 2012 році мене визнали кращим медиком Вінницького регіону, нагородивши Національною Медичною Премією.

Яким є кредо Вашої лікарської діяльності?

Будь професійним наскільки можеш, людяним будь завжди, добро твори повсякчас.

Здоровий спосіб життя і Ви – поняття сумісні?

Загалом, так. Вважаю, що здоровий спосіб життя – це поєднання фізичного, матеріального і духовного. Відверто скажу, що серйозно задумалась про це тільки після 45 років, коли почали з’являтись «дзвіночки» із «прекрасного далекого». Тоді почала переглядати режим харчування (що, коли і скільки їсти), фізичні навантаження (тяги до спорту не було ніколи), можливості і тривалість відпочинку, і таке інше. Я трудоголік, тому отримую задоволення від того, що роблю і який результат після цього отримую. Часто навіть під час відпочинку я ловлю себе на думці про роботу. У моїй голові багато позитивних думок, сподівань та оптимістичних планів від яких на душі стає тепліше, а здоров’я – поліпшується. Я дотримуюсь постів, а протягом дня намагаюсь слідкувати за здоровим режимом харчування. Двічі на тиждень відвідую басейн, займаюсь пілатесом. Щотижня у мене – сауна, а взимку – сауна зі сніговим обтиранням. Намагаюсь влаштовувати щороку 2-3-хтижневе санаторне оздоровлення. Часто з чоловіком подорожуємо, відвідуємо концерти, виставки, театр, що додає позитивних емоцій, надихає на нові звершення. Активно працюю на присадибній ділянці, займаюсь вирощуванням квітів, городини, доглядаю багато кімнатних рослин (близько 100). Займаюсь вихованням трьох онучок. Бути в тонусі з гарним настроєм – це і є здоровий спосіб життя.

Яким чином пропагуєте здоров’я та здоровий спосіб життя у суспільстві та серед своїх пацієнтів?

Найкраща пропаганда – це власний приклад. Традиційно я постійна учасниця наших місцевих телепрограм «Візит до лікаря», «Лінія здоров’я», «Актуальне інтерв’ю. Виступаю в ефірі обласного радіо, часто з’являюсь на шпальтах газет. Своїм зовнішнім виглядом та поведінкою доводжу оточуючим, що здоровий спосіб життя – це актуально і дуже важливо.

Продовжіть фразу: хороший лікар - це…

Думаю, це митець, оскілки медицина – це мистецтво лікування. Справжній лікар – закоханий у свою справу спеціаліст, до якого тягнуться люди, незалежно від фізичного стану.

Кого вважаєте еталоном лікаря-професіонала / медика-професіонала?

Можна було б назвати прізвища наших відомих медиків, науковців із історії світової медицини. Це Пирогов, Бехтерев, Амосов, Кох, Ісаков та багато інших. Мої вчителі по ВНЗ: професори Білик В.М., Головцев Ю.М., Кадощук Т.А., Гнатюк О.І., Решеткіна Л.П. Мої наставники Філь С.Ф., Радомська А..П., Гончарова Л.І., Райкова В.І., Максимова З.О., Козлова З.І. Але еталон лікаря, на мою думку, це збірне поняття, цілісний образ людини, якої насправді може й взагалі не існувати. Кожен медичний працівник визначає для себе «свій еталон», «свій ідеал», «свій взірець». І в залежності від віку й бачення «еталону» змінюється. Власне для мене – це медик з глибокими фундаментальними знаннями, людина, яка заради справи, заради інших людей готова до самопожертви. Мій еталон лікаря – це медичний працівник, в житті якого на першому місці – робота, а в ній – хвора людина, з її проблемами і потребами. Лікар, для якого не існує поняття «початок і кінець робочого дня». Лікар, який постійно працює над собою не лише в плані професійного вдосконалення, а і різнопланово довершує свій інтелект, підвищує самовиховання та духовність. Лікаря, якого хочеш бачити і чути, поряд з яким спокійно і затишно, в присутності якого зникає страх і хвилювання, а натомість з’являється безмежна довіра. Лікар, який в медичній формі має бездоганний вигляд, а його руки можуть належати лише лікарю. Насамкінець, це віртуоз свої справи, якому навіть за фатальних наслідків дякують за його роботу.

Якою буде універсальна професійна порада від Вас, як педіатра, для пацієнтів?

Здоров’я – найдорожчий скарб, який отримує кожен із нас при народженні. Усі знають про те, що бездумно витрачати скарби не можна, їх потрібно берегти і примножувати, а використовувати лише виважено і раціонально, аби їх вистачило якомога довше. Та ж ситуація із здоров’ям. Щоб не наступило збою, пам’ятайте: поряд з вами завжди є ті, які готові вчасно прийти на допомогу, дати добру пораду, в разі необхідності внести корективи, провести «реставрацію». Це ми – лікарі. Але все має бути вчасно. Не забувайте: «Лечиться и учиться нужно у специалиста». Бережіть себе та своїх близьких!

Як Ви ставитесь до самолікування? Де проходить межа між практикою безпечного самолікування та нанесенням шкоди власному здоров’ю?

Як казав колись один мудрий єврей «Самодеятельность – хороша на сцене, а самообслуживание – в торговле». Я підтримую таку точку зору, якщо ми говоримо не про профілактичні заходи у вигляді настоїв, відварів трав, комплексу деяких фізичних вправ, використання кремів і мазей і таке інше, то все решта, що стосується питання лікування не повинно мати префіксу «само-». Оскільки є вже поняття лікування, значить є проблема, тому участь і присутність медика в таких випадках обов’язкова. Для мене поняття «самолікування» не існує, тим більше воно – небезпечне. При самолікуванні завжди присутня небезпека ускладнень, помилок. Тому є лише межа здоровий-хворий. І навіть це варто людині визначати з допомогою медика.

У Вас, Тетяно Іванівно, надзвичайно цікаво складається професійна кар’єра. Безсумнівно, у ній мають місце й ситуації, які пам’ятатимете ще довго. Поділіться ними з нашими читачами.

Ще будучи в інтернатурі під час нічного чергування до відділення привезли важкохвору дитину 1,5 річного віку. Маля з переривчастим диханням було без свідомості та билося в судомах. Стан був агонуючим. Я розуміла, що опинилася наодинці зі смертю, оскільки чергова медсестра надавала допомогу іншій дитині поверхом вище. Окрім мене в лікарні не було більше нікого з лікарів. Я почала самостійно надавати допомогу. Підключила кисень, надала відповідну позу тільцю дитини і тут для мене почалися пекельні муки. До цього я ніколи внутрішньовенно не робила дітям ін’єкцій. Я знала, що потрібно вводити в таких випадках, в яких дозах, в якій послідовності. Я зафіксувала вену, але вколоти не змогла. Ввела все необхідно внутршньом’язево. За кілька хвилин наступила зупинка дихання, я намагалась «роздихати» дитя, але все було марно. Зупинилось сердечко і в розпачі моя голова і руки лягли на тіло дитини. Я ридаючи зверталась до Бога, проводила непрямий масаж серця і дихала «рот в рот». Але все марно. Дитя померло. На розтині виявився менінго-енцефаліт, важка пневмонія. На момент госпіталізації дитині уже ніхто б не допоміг, в зв’язку з запущеністю хвороби. Але я себе картала, що не могла зробити внутрішньовенні вливання. І тоді, сама собі дала слово: навчитися всіх можливих існуючих маніпуляцій в медицині, тому, що спеціаліст, який володіє лише теоретичними знаннями, справжнім лікарем ніколи не стане. «Теорія без практики – німа і сліпа». Найближчим часом все так і сталось. І вже, працюючи у відділенні для недоношених діток, я багато чого вміла робити самостійно.

Самоосвіта у лікарській справі важлива – як ніде більше.

Саме так. Ще одна ситуація, тільки вже у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні. Привезли до нас у відділення немовля, яке щойно народилось, але горе-матуся, народивши самостійно дівчинку, викинула її в туалет (це було в одному селі де винаймала кімнату ця жінка). Господарка хати, зайшовши до туалету, почула звуки і витягнула дитятко. Викликала швидку і немовля привезли до нас. Стан надзвичайно важкий: аспірація, деформація кісток черепу, пошкодження гортані, перелом ребер, відсутність більшості рефлексів… Одним словом – жах! І от розпочалась боротьба за життя (медицина 80-х – це не сьогодення): дозовані крапельниці, інгаляції, киснева палатка, компреси… Смоктати дитя не могло, нагодувати через зонд неможливо із-за травми гортані та стравоходу. Препаратів для парентерального харчування – обмаль, досвіду застосування – мінімум. Так промайнуло майже три тижні – результату не було. Дитину часто судомило, вона втрачала вагу, сепсис, почались некротичні виразки на шкірі. З передагонуючого стану вивести не вдається. Дитя – «нічийне». Спільно приймаємо рішення припинити лікування і залишити хворе немовля в спокої. Під вечір виключили інфузію, кисень, запеленали дитятко і винесли його на неопалювану веранду, залишивши фактично помирати. Був грудень місяць. Дома я всю ніч не спала, ледь розвиднилось – побігла на роботу. Не роздягаючись, кинулась на веранду. Від побаченого остовпіла: дівчинка ворушилась в пелюшках, судом не було, дивилася на світ широко відкритими очима і смоктала два кулачки. Я миттєво забрала її до палати, перепеленала, помила, нагодувала із соски і розпочала лікування спочатку. Дівчинка скоро одужала, потім ми її перевели до дитячого будинку. І тоді я зрозуміла: по-перше, у лікаря безперспективних хворих не повинно бути, і, по друге: якщо ти справжній лікар, то маєш використати і випробувати всі шанси, до останнього. І навіть після останнього шансу знайти, придумати і ще один: все заради життя.

Дивовижна історія.

А ця історія довжиною в життя. В кінці робочого дня 5 січня до мене звернулась медсестра сусідньої лікарні з проханням проконсультувати її 5-місячного племінника, який знаходився в одній із міських дитячих лікарень. В ті часи спеціалісти Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні вважали, що не колегіально без офіційного запрошення консультувати хворих в інших лікувальних закладах. Але я не змогла їй відмовити, оскільки було відмічено, що декілька років тому в цій сім’ї померла 1,5 річна дитина, мати резус – негативна, а цей хлопчик – остання надія батьків.

Близько 18.00 я оглянула хлопчика, якому проводили інфузійну терапію, температура була високою, а стан – важким. Я висловила свою думку стосовно діагнозу, своє бачення лікування, пообіцявши завтра поспілкуватись з лікуючим лікарем. Оскільки була зима, а надворі – темно, то додому мене провів батько хворої дитини. Близько 22.00 у двері я почула сильний стук і крик: «Тетяно Іванівно, допоможіть!». У цей час я була на кухні: в домашньому одязі, у фартусі. Відкривши двері, побачила батька хворого хлопчика зі сльозами на очах, який повідомив мені, що Віталик помирає. Не переодягаючись, я кинулась в двері і ми поїхали до лікарні. Хлопчик був без свідомості, дихання переривчасте, температура тіла зашкалювала, у відділенні чергувала одна медсестра. Довго не думаючи, я схопила кисневу подушку, загорнула дитину в ковдру і вибігла на вулицю, де біля лікарні стояв санітарний автомобіль. Сказавши шоферу, що я лікар з обласної дитячої лікарні, наказала мерщій їхати в обласну дитячу лікарню. Відстань між закладами близько 8 км. Я сиділа в холодному, неосвітленому салоні УАЗа, тримала на руках чужу хвору дитину, яка могла щосекунди померти, їхала спустілими вулицями Вінниці подумки підганяючи шофера і заклинаючи дитя: «Дихай, дихай, дихай!». Ось і обласна дитяча лікарня, ліфт, 6 поверх, реанімація, колеги. Інтубація, ШВЛ, інфузія… Оформлення історії хвороби.

Лікар: Прізвище?

Я: Не знаю.

Лікар: Ім’я?

Я: Віталик.

Лікар: Дата народження?

Я: 5 місяців.

Лікар: Де батьки?

Я: Не знаю.

Лікар: Де взяла дитину?

Я: У другій міській лікарні.

Лікар: Хто він тобі?

Я: Ніхто.

Лише оговтавшись, я зрозуміла, що на мене накинулись колеги, які нарікали на те, як я могла піти на такий ризик. «А якби дитина вмерла по дорозі, то де б ти могла опинитися після цього?», - повторювали вони мені. Але цей «ніхто» залишився в моєму житті назавжди. Майже 1,5 місяці хлопчик провів у відділенні реанімації, перебуваючи 23 дні на ШВЛ. Потім я ще місяць доліковувала його уже в своєму відділенні. Тоді існував метод прямих переливань крові від родичів пацієнтові при септичних станах. Та як не дивно, але кров ні мами, ні батька хворому не підходила. Моя кров підійшла дитині ідеально. За весь час лікування 16 разів мою кров дрібними дозами переливали Віталику. Хлопчик одужав і батьки запросили мене бути у нього хрещеною мамою. Звісно я погодилась і так в мене з’явився ще один син, в якого я завжди була і є лікуючим лікарем. А сьогодні йому тридцять років. Називає він мене «мама Таня» і я цим горджусь.

Які висновки після таких ситуацій для себе зробили?

Раджу всім лікарям: заради спасіння життя хворої дитини варто ризикувати і йти на порушення посадової інструкції та функціональних обов’язків.

І насамкінець, Тетяно Іванівно, яким бачите лауреата найвищої незалежної громадської відзнаки у сфері медицини у 2013 році?

Бачу лауреата 2013 року високопрофесійним медиком, неординарною особистістю, патріотом-ентузіастом своєї справи з достатнім досвідом, а також шанованою й поважною людиною не тільки серед пацієнтів, а й своїх колег. Лауреат Національної Медичної Премії, як на мене, повинен бути ініціативним лідером в питаннях організації охорони здоров’я, новатором, прикладом для наслідування, у якого життєвий багаж – це тисячі врятованих життів.

Новини проекту

Предыдущая Следующая Страница:

Прес-анонс…

30-07-2014 Просмотров:40077 Новости pr - avatar pr

Міжнародний Медичний Форум у пріоритеті медичної спільноти 14-16 жовтня 2014 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться V ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ...

Детальніше...

З Днем мед…

13-06-2014 Просмотров:40034 Новости pr - avatar pr

З Днем медичного працівника 2014

Вітаємо кращих медичних працівників із професійним святом!   З нагоди святкування Дня медичного працівника, Оргкомітет та Виконавча дирекція конкурсу "Національна Медична Премія"...

Детальніше...

Розпочало …

12-05-2014 Просмотров:40018 Новости pr - avatar pr

Розпочало роботу Журі 2013-14

Розпочало роботу Журі Національної Медичної Премії!   Розпочало роботу Журі конкурсу "Національна Медична Премія" у справі визначення лауреатів найвищої громадської відзнаки у...

Детальніше...

Оргкомітет…

10-04-2014 Просмотров:40005 Новости pr - avatar pr

Оргкомітет 10.04.2014

Затвердили формат церемонії на засіданні Оргкомітету Національної Медичної Премії!   10 квітня 2014 року в Академії медичних наук України відбулось...

Детальніше...

Відкритий …

04-04-2014 Просмотров:39698 Новости pr - avatar pr

Відкритий лист! Останнім часом до Виконавчої дирекції Національної Медичної Премії все частіше надходить інформація про продажність конкурсу: про те, що...

Детальніше...

Якщо Ви, В…

19-03-2014 Просмотров:41020 Новости pr - avatar pr

Якщо Ви, Ваші друзі чи знайомі були свідком героїчного вчинку медика, який, нехтуючи власною безпекою, рятував на Майдані пораненого чи потерпілого, просимо розповісти про це нам!

До уваги очевидців порятунку людей на Майдані! Всеукраїнський незалежний громадський конкурс «Національна Медична Премія» спільно з Всеукраїнською Радою захисту прав...

Детальніше...

Анонс ММФ …

05-03-2014 Просмотров:40479 Новости pr - avatar pr

Анонс ММФ 2014-2

  14 – 16 жовтня 2014 року у м. Києві (ВЦ «КиївЕкспоПлаза») відбудеться V ЮВІЛЕЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ – масштабний комплексний...

Детальніше...

Національн…

24-02-2014 Просмотров:38167 Новости pr - avatar pr

Національна Медична Премія – найвища громадська відзнака у сфері медицини!

Національна Медична Премія – найвища громадська відзнака у сфері медицини!   Щороку сотні відомих і впливових представників медичної й фармацевтичної спільноти України...

Детальніше...

Конференці…

18-02-2014 Просмотров:40063 Новости pr - avatar pr

Конференція ФК 15-17.04.2014

15-17 апреля II-я Международная конференция «Качество лекарственных средств»   15-17 апреля 2014 года в г. Ялта (гостиница «ЯЛТА-Интурист»), состоится II-я Международная конференция...

Детальніше...

Конференці…

18-02-2014 Просмотров:40044 Новости pr - avatar pr

Конференція ФК 26.02.2014

26 лютого – конференція «Обіг медичних виробів в Україні у 2014 році»   26 лютого 2014 року Державне підприємство «Український фармацевтичний інститут...

Детальніше...

Серія регі…

17-12-2013 Просмотров:39324 Новости pr - avatar pr

Стартувала серія регіональних прес-конференцій за результатами церемонії визнання кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії!   Протягом грудня 2013 року та січня 2014го...

Детальніше...

Повний пер…

16-12-2013 Просмотров:39439 Новости pr - avatar pr

Відомі учасники Реєстру "ТОП100 в медицині" 2012-2013 років!   Ознайомитись з переліком кращих представників медичної спільноти та закладів системи охорони здоров’я...

Детальніше...

Визначено …

26-11-2013 Просмотров:39644 Новости pr - avatar pr

Визначено кращого лікаря України!

Визначено кращого лікаря України! Протягом 22-25 жовтня 2013 року на стенді Національної Медичної Премії у межах 22 Міжнародної виставки "Охорона здоров'я...

Детальніше...

Конференці…

19-11-2013 Просмотров:39687 Новости pr - avatar pr

Конференція в Харкові 18.11.2013

В Харкові обговорили новий формат взаємовідносин лікарів і пацієнтів та презентували Національну Медичну Премію! Захист прав пацієнта та медичного працівника є...

Детальніше...

2 дипломи …

15-11-2013 Просмотров:39187 Новости pr - avatar pr

2 дипломи кандидатам НМП

Дипломами кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії нагороджено ще 2 представники медичної спільноти!   14 листопада на Вченій раді Інституту стратегічних досліджень...

Детальніше...

Підсумки к…

14-11-2013 Просмотров:39343 Новости pr - avatar pr

Підсумки конференції ФК 01.11.2013

Підсумки конференції "Актуальні питання експорту-імпорту лікарських засобів"   1 листопада 2013 року у Києві відбулась Міжнародна конференція "Актуальні питання експорту-імпорту лікарських засобів",...

Детальніше...

Вітаємо з …

11-11-2013 Просмотров:38866 Новости pr - avatar pr

Вітаємо з ювілеєм Ісаака Михайловича Трахтенберга!

Вітаємо з ювілеєм Ісаака Михайловича Трахтенберга! 11 листопада 2013 року виповнюється 90 років з дня народження і 65 років наукової,...

Детальніше...

Нові члени…

11-11-2013 Просмотров:38576 Новости pr - avatar pr

У Оргкомітеті Національної Медичної Премії – поповнення!   Від 17 жовтня 2013 року до складу Організаційного комітету Національної Медичної Премії увійшли 2...

Детальніше...

Розпочалос…

01-11-2013 Просмотров:40132 Новости pr - avatar pr

Розпочалось формування реєстру кращих медичних працівників 2014 року!   З 1 листопада 2013 року розпочалось формування Реєстру "ТОП100 в медицині" 2014...

Детальніше...

Продовжено…

30-10-2013 Просмотров:39180 Новости pr - avatar pr

Продовжено термін збору виправлених та доповнених документів кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії! 20% медичних працівників та лікувально-профілактичних закладів України, кандидатури...

Детальніше...

Фотопроект…

24-10-2013 Просмотров:40616 Новости pr - avatar pr

Фотопроект "Моя професія - моє покликання"

Фотопроект "Моя професія - моє покликання"   За останні 20 років в Україні помітно знизився рівень довіри до лікарів. За даними компанії...

Детальніше...

Пост-матер…

24-10-2013 Просмотров:42806 Новости pr - avatar pr

Пост-матеріал церемонії 23.10.2013

Відомі імена кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії!   З повним варіантом ПОСТ-РЕЛІЗУ (текстом, фото, відео з церемонії, а також історією...

Детальніше...

Анонс стен…

22-10-2013 Просмотров:39277 Новости pr - avatar pr

Прийди та проголосуй за кращого лікаря України! Раді повідомити усім тим, кому небайдуже майбутнє української медицини, протягом 22-25 жовтня ви маєте...

Детальніше...

Анонс цере…

17-10-2013 Просмотров:39692 Новости pr - avatar pr

Хто стане лауреатом найвищої громадської відзнаки у сфері медицини? 23 жовтня дізнайся першим імена потенційних кандидатів у лауреати! 23 жовтня у...

Детальніше...

Пост-реліз…

17-10-2013 Просмотров:42359 Новости pr - avatar pr

Пост-реліз Оргкомітету 17.10.2013

Відомий перелік кандидатів у лауреати Національної Медичної Премії! 17 жовтня 2013 року у Міжнародному залі МОЗ України відбулось планове...

Детальніше...

Анонс Оргк…

17-10-2013 Просмотров:39915 Новости pr - avatar pr

Оргкомітет Національної Медичної Премії погодить імена кандидатів у лауреати! 17 жовтня 2013 року в Міжнародному залі МОЗ України відбудеться засідання Організаційного...

Детальніше...

Бути лауре…

08-10-2013 Просмотров:38979 Новости pr - avatar pr

Бути лауреатом Національної Медичної Премії – не тільки престижно, але й вигідно!

Бути лауреатом Національної Медичної Премії – не тільки престижно, але й вигідно! З того часу, як у 2012 році Київська дитяча...

Детальніше...

Hitech Adv…

20-09-2013 Просмотров:40675 Новости pr - avatar pr

Компанія "Hitech Advertisement" стала інноваційним медіа-партнером Національної Медичної Премії!

Детальніше...

З Днем фар…

17-09-2013 Просмотров:39928 Новости pr - avatar pr

Шановні представники фармацевтичної спільноти! Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем фармацевтичного працівника! Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія...

Детальніше...

Конференці…

05-09-2013 Просмотров:40282 Новости pr - avatar pr

Конференція журналу "Фармацевтичний кур’єр"

  Уважаемые господа! 01 ноября 2013 г. в Киеве состоится Международная конференция «Актуальные вопросы экспорта-импорта лекарственных средств» (далее - Конференция). Организатор...

Детальніше...

Анонс цере…

21-08-2013 Просмотров:42230 Новости pr - avatar pr

Хто стане лауреатом найвищої громадської відзнаки у сфері медицини? 23 жовтня дізнайся першим імена потенційних кандидатів у лауреати! 23 жовтня у...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

15-07-2013 Просмотров:42826 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Наталією Ружило

"Добра в цьому світі більше і все-таки воно перемагає": інтерв’ю з кращою медсестрою Івано-франківщини Наталією Ружило   Ружило Наталія Степанівна, головна медична сестра...

Детальніше...

Формування…

08-07-2013 Просмотров:40992 Новости pr - avatar pr

Розпочалось формування Реєстру "ТОП100 в медицині" 2013 року! До уваги трудових колективів лікувально-профілактичних закладів, професійних державних та незалежних організацій системи охорони...

Детальніше...

Стати меді…

02-07-2013 Просмотров:6088 Новости pr - avatar pr

У межах першого в історії незалежної України конкурсу для медиків та закладів системи охорони здоров’я пропонуємо ознайомитись з презентацією, обравши...

Детальніше...

Реєстр - н…

25-06-2013 Просмотров:41525 Новости pr - avatar pr

Шановні пані та панове! Ознайомитися з переліком кращих представників медичної спільноти України, які увійшли до Реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року...

Детальніше...

Опублікова…

19-06-2013 Просмотров:42731 Новости pr - avatar pr

Опубліковано реєстр 2012

Опубліковано реєстр кращих представників медичної спільноти України! 17 червня 2013 року стали відомі імена кращих працівників системи охорони здоров’я України 2012...

Детальніше...

ОВОЗ грома…

17-06-2013 Просмотров:40758 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Особливий внесок в охорону здоров’я": Громадські діячі"*   * Учасники реєстру, які набрали...

Детальніше...

Корпоратив…

17-06-2013 Просмотров:41251 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Корпоративна соціальна відповідальність"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних голосів,...

Детальніше...

ОВОЗ грома…

17-06-2013 Просмотров:41452 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії ""Особливий внесок в охорону здоров’я": Громадські організації"*   * Учасники реєстру, які набрали...

Детальніше...

Медичні на…

17-06-2013 Просмотров:40869 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Медичні навчальні заклади"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних голосів,...

Детальніше...

Заклади ох…

17-06-2013 Просмотров:42188 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Заклади охорони здоров’я"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних голосів,...

Детальніше...

Викладачі …

17-06-2013 Просмотров:43443 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Викладачі медичних навчальних закладів"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних...

Детальніше...

Адміністра…

17-06-2013 Просмотров:42968 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року в категорії "Адміністратори закладів системи охорони здоров’я України"*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу...

Детальніше...

Практикуюч…

17-06-2013 Просмотров:54612 Новости pr - avatar pr

Реєстр "ТОП100 в медицині" 2012 року: категорія «Практикуючі лікарі»*   * Учасники реєстру, які набрали найбільшу кількість експертних голосів, будуть внесені до...

Детальніше...

Реєстр …

17-06-2013 Просмотров:44151 Новости pr - avatar pr

Учасники реєстру "ТОП100 В МЕДИЦИНІ" 2012 року за категоріями: Категорія «Практикуючі лікарі» Категорія «Адміністратори закладів системи охорони здоров’я» Категорія «Ректори медичних навчальних закладів» Категорія...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

11-06-2013 Просмотров:43122 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Геннадієм Апанасенком

"Будь здоровий, завжди здоровий!": інтерв’ю з кращим санологом України Геннадієм Апанасенком Апанасенко Геннадій Леонідович, завідувач кафедри спортивної медицини та санології...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

04-06-2013 Просмотров:42697 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Олександром Зубовим

"Врожденная потребность в вспомоществлении себе подобным является основой врачебного искусства": інтерв’ю з кращим практикуючим лікарем-хірургом Донецька Олександром Зубовим Зубов Олександр Дем'янович, лікар-хірург,...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

28-05-2013 Просмотров:42440 Новости pr - avatar pr

«Пацієнт завжди має рацію, а медицина без знань – неможлива»: інтерв’ю з кращим ортопедом-травматологом Сімферополя Володимиром Мітьком Мітько Володимир Миколайович, лікар...

Детальніше...

НМП презен…

27-05-2013 Просмотров:41950 Новости pr - avatar pr

НМП презентували на конгресі серцево-судинних хірургів

Національну Медичну Премію презентували у колі серцево-судинних хірургів України та Польщі!   23 травня 2013 року на урочистому відкритті V конгресу...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

24-05-2013 Просмотров:43054 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Радиславом Котурбашем

"Професія лікаря – це ще й щоденна подвижницька праця, яка вимагає постійної роботи над собою та щохвилинної пильності": інтерв’ю з Радиславом...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

22-05-2013 Просмотров:44430 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Софією Галяс

"Життя і смерть ходять поруч, а професіоналізм, колективізм, дотримання санітарно-гігієнічних норм та добре слово перемагають хвороби": інтерв’ю з кращим практикуючим лікарем...

Детальніше...

Привітання…

13-05-2013 Просмотров:46033 Новости pr - avatar pr

Привітання до Дня медичної сестри 2013

Вітаємо кращих медсестер України! З нагоди святкування Дня медичної сестри, вітаємо Абашкіну Ларису Олексіївну, Галапац Наталю Богданівну та Ружило Наталю Степанівну...

Детальніше...

НМП стала …

29-04-2013 Просмотров:41264 Новости pr - avatar pr

НМП стала переможцем 7 фестивалю соціальної реклами

Національна Медична Премія стала переможцем 7-го Національного фестивалю соціальної реклами!   Національну Медичну Премію визнали одним із кращих рекламно-некомерційних проектів України...

Детальніше...

Результати…

25-04-2013 Просмотров:42600 Новости pr - avatar pr

Результати Оргкомітету НМП 25.04.2013

Василь Лазоришинець – новий Голова Оргкомітету Національної Медичної Премії!   Засідання Оргкомітету Національної Медичної Премії від 24 квітня 2013 року, що...

Детальніше...

Засідання …

22-04-2013 Просмотров:42665 Новости pr - avatar pr

Засідання Оргкомітету Національної Медичної Премії відбудеться 24 квітня   Засідання Оргкомітету Національної Медичної Премії відбудеться 24 квітня 2013 року в конференц-залі...

Детальніше...

Презантацы…

18-04-2013 Просмотров:55562 Новости pr - avatar pr

Презантацыя НМП на IV Міжнародному Медичному Форумі березень 2013

Найвищу громадську відзнаку у сфері медицини презентували у межах обговорення питань приватної медицини Презентація Національної Медичної Премії – першого в історії незалежної...

Детальніше...

Медичній с…

12-04-2013 Просмотров:43118 Новости pr - avatar pr

Медичній сфері України є ким пишатися: Національна Медична Премія Читаючи більшість загальнопопулярних ЗМІ, дедалі частіше переконуєшся в тому, що значно безпечніше...

Детальніше...

Інтрев’ю з…

02-04-2013 Просмотров:44112 Новости pr - avatar pr

Інтрев’ю з Валентиною Кононенко

"Бачити дитину здоровою - для мене найбільша нагорода": інтерв'ю з кращим, на думку колег, кардіоревматологом України Валентиною Кононенко Кононенко Валентина Миколаївна, лікар...

Детальніше...

Інтрев’ю з…

22-03-2013 Просмотров:45337 Новости pr - avatar pr

Інтрев’ю з Ларисою Абашкіною

"Медична сестра повинна мати стійкий характер і неабиякі організаторські здібності": інтерв’ю з кращою медичною сестрою Ларисою Абашкіною Абашкіна Лариса Олексіївна, медична сестра-анестезіолог...

Детальніше...

Презентаці…

22-03-2013 Просмотров:42001 Новости pr - avatar pr

Презентація НМП на конференції 21.03.2013

Національну Медичну Премію презентували перед професорсько-викладацьким складом! 21 березня 2013 року у рамках ХІІІ Міжнародної наукової конференції щодо формування національних...

Детальніше...

Результати…

20-03-2013 Просмотров:44222 Новости pr - avatar pr

Результати засідання Оркомітету НМП 19.03.2013

Березневе засідання Оргкомітету Національної Медичної Премії підвело підсумки діяльності у 2012 році   Перше у 2013 році засідання Організаційного комітету Національної Медичної Премії...

Детальніше...

Оргкомітет…

18-03-2013 Просмотров:43204 Новости pr - avatar pr

Підсумки 2012-го та плани 2013-го року з’ясовуватимуть на засіданні Оргкомітету Національної Медичної Премії завтра!   Завтра, 19 березня 2013 року, відбудеться...

Детальніше...

Анонс IV М…

17-03-2013 Просмотров:52859 Новости pr - avatar pr

Анонс IV МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО ФОРУМУ

IV МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ, один із партнерів Національної Медичної Премії, відбудеться 16-19 квітня!     16 – 19 квітня 2013 року у м....

Детальніше...

Раїса Бога…

12-03-2013 Просмотров:42414 Новости pr - avatar pr

Раїса Богатирьова про зміцнення престижу професії медика

Раїса Богатирьова повідомила, що «держава докладатиме зусиль для підвищення соціального статусу та зміцнення престижу професії медика» Нещодавно Міністр охорони здоров'я України...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

15-03-2013 Просмотров:44755 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Віталієм Москаленком

"Бути лікарем – це покликання, а не розрахунок, це гуманність і милосердя, які піднесуть вас на п’єдестал людської вдячності": інтерв’ю з ректором...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

10-03-2013 Просмотров:45589 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Василем Пришляком

"Хороший лікар – завжди вічний студент": інтерв’ю з кращим кардіологом Тернопільщини Василем Пришляком Пришляк Василь Дмитрович, лікар-кардіолог, доцент кафедри терапії...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

07-03-2013 Просмотров:45413 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Володимиром Лісовим

"Лікар повинен бути відкритим, незалежно від власного статусу та статусу пацієнта": інтерв’ю з кращим практикуючим урологом України Володимиром Лісовим Лісовий Володимир Миколайович,...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

04-03-2013 Просмотров:45990 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Миколою Романюком

"Бережіть себе, слідкуйте за собою, вдосконалюйтесь, думайте та будьте обережними": інтерв’ю з кращим практикуючим хірургом Чернігівщини Миколою Романюком Романюк Микола...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

01-03-2013 Просмотров:48735 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Тетяною Антонець

"Заради спасіння життя хворої дитини варто ризикувати і йти на порушення посадової інструкції та функціональних обов’язків": інтерв’ю з кращим лікарем Вінницької...

Детальніше...

Колективні…

28-02-2013 Просмотров:42528 Новости pr - avatar pr

Колективні подання кандидатів тривають

До уваги трудових колективів закладів та організацій сфери охорони здоров’я! Подовжуються терміни подання кандидатів на отримання найвищої відзнаки у сфері медицини! ...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

27-02-2013 Просмотров:46469 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Анатолієм Пілецьким

"Лауреат Національної Медичної Премії 2013 року – людина, професіоналізм якої визнала медична спільнота": інтерв’ю з кращим терапевтом Києва Анатолієм Пілецьким Пілецький...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

26-02-2013 Просмотров:46982 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Віктором Морозом

"В українському суспільстві не вигідно бути здоровим": інтерв’ю з кращим медиком Волинської області Віктором Морозом Мороз Віктор Васильович, лікар-уролог, головний...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

22-02-2013 Просмотров:44006 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю зі Світланою Любушкіною

"Не шукайте "чудес зцілення", шукайте хорошого спеціалізованого лікаря": інтерв’ю з кращим практикуючим лікарем-фтизіатром Світланою Любушкіною Любушкіна Світлана Михайлівна, лікар-фтизіатр, завідувач відділенням легеневого...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

21-02-2013 Просмотров:46754 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Юрієм Кожарою

"Медики і пацієнти повинні йти назустріч один одному": інтерв’ю з кращим медиком столиці та керівником закладу охорони здоров’я Юрієм...

Детальніше...

Інтерв’ю з…

19-02-2013 Просмотров:45011 Новости pr - avatar pr

Інтерв’ю з Ніною Медведчук

"Мрія про медицину народилася тоді, коли я вперше відчула біль утрати дорогої мені людини": інтерв’ю з кращим практикуючим лікарем...

Детальніше...

«Ведіть зд…

18-02-2013 Просмотров:46225 Новости pr - avatar pr

«Ведіть здоровий спосіб життя і не піддавайтеся негативним емоціям»: інтерв’ю з кращою медсестрою України Наталією Галапац

"Ведіть здоровий спосіб життя і не піддавайтеся негативним емоціям": інтерв’ю з кращою медсестрою України Наталією Галапац Галапац Наталія Богданівна, заступник головного...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

14-02-2013 Просмотров:46215 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Петром Русаком

"Хірургія – справа мого життя": Петро Русак, кращий практикуючий лікар України Русак Петро Степанович, лікар-хірург, кандидат медичних наук, завідувач хірургічним відділенням...

Детальніше...

Інтерв'ю з…

14-02-2013 Просмотров:45885 Новости pr - avatar pr

Інтерв'ю з Олегом Швецем

"Запорука високої кваліфікації лікаря – постійне навчання": інтерв’ю з головним позаштатним дієтологом МОЗ України – Олегом Швецем Швець Олег Віталійович, кандидат...

Детальніше...

Новорічні …

27-12-2012 Просмотров:46137 Новости pr - avatar pr

До Нового 2013 року залишилось рівно 4 дні! Виконавча дирекція Національної Медичної Премії в особі колективу Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я...

Детальніше...

Сергія РПК

06-12-2012 Просмотров:46959 Новости pr - avatar pr

Сергія РПК

Київщина, Донеччина, Львівщина та Закарпаття розповіли про своїх земляків, які стали лауреатами найвищої відзнаки у сфері медицини – Національної Медичної...

Детальніше...

Володимир …

03-12-2012 Просмотров:44417 Новости pr - avatar pr

Прошу перерахувати мою грошову премію на потреби Комунальної установи "Ржавецький психоневрологічний інтернат". З повагою лауреат Національної Медичної Премії у категорії "Практикуючі...

Детальніше...

Підтримка …

22-11-2012 Просмотров:46135 Новости pr - avatar pr

Підтримка і нагорода Сінево

Європейська мережа медичних лабораторій «Synevo» підтримала кращих лікарів України 19 листопада 2012 року в Києві відбулась зустріч співголови Оргкомітету Національної...

Детальніше...

Колектив Ш…

21-11-2012 Просмотров:45151 Новости pr - avatar pr

Весь коллектив Представительства искренне благодарен за такую высокую оценку нашей деятельности.Присужденный нам за победу сертификат на 2000 грн. мы хотели...

Детальніше...

Митько пер…

14-11-2012 Просмотров:44217 Новости pr - avatar pr

Прошу мое денежное вознаграждение перечислить на расчетный счет Симферопольского районного территориальногомедицинского объединения ГУ ГКСУ в Автономной Республике Крым для...

Детальніше...

Анатолій П…

13-11-2012 Просмотров:44979 Новости pr - avatar pr

Прошу перерахувати мою грошову премію в сумі 2,000 грн. релігійній общині УПЦ на честь Косьми та Деміана на розвиток духовності...

Детальніше...

Запорука п…

13-11-2012 Просмотров:45110 Новости pr - avatar pr

Хочу привітати Вас з прекрасно організованою і проведеною церемонією нагородження лауреатів Національної медичної Премії. Також хочу офіційно повідомити, що фонд...

Детальніше...

Стати спон…

13-11-2012 Просмотров:6623 Новости Super User - avatar Super User

Спонсори Національної Медичної Премії – це фізичні чи юридичні особи, які забезпечують підтримку проведення конкурсу «Національна Медична Премія». Статус ...

Детальніше...

Ємець пере…

08-11-2012 Просмотров:45237 Новости pr - avatar pr

Ілля Ємець передав грошову частину винагороди на подарунки дітям, які лікуються в Центрі дитячої кардіології та...

Детальніше...

Реєстр ТОП…

06-11-2012 Просмотров:45016 Новости pr - avatar pr

З початку грудня розпочнеться голосування практикуючих лікарів в Інтернеті. Для голосування в Інтернеті Експерту необхідно отримати персональний код, який  буде розміщений...

Детальніше...

Реєстр ТОП…

06-11-2012 Просмотров:44824 Новости pr - avatar pr

До 30 листопада триватиме подання кандидатів до Реєстру. В 2012 році кандидатів до реєстру «ТОП100 в медицині» подають наступні Експерти: -  Колективні...

Детальніше...

Реєстр ТОП…

06-11-2012 Просмотров:45635 Новости pr - avatar pr

15 жовтня розпочалося формування реєстру "ТОП100 в медицині" 2012 року.

Детальніше...

Відбулась …

26-10-2012 Просмотров:46286 Новости pr - avatar pr

25 жовтня 2012 року в Комсольській Правді відбулась прес-конференція за результатами церемонії нагородження лауреатів Національної Медичної Премії.

Детальніше...

призи для …

21-10-2012 Просмотров:47161 Новости pr - avatar pr

Переможців відзначили нагородою з зображенням золотої голови Асклепія, дипломами, подарунками та сертифікатами на отримання грошових винагород, розмір яких сягав від...

Детальніше...

42 Націона…

21-10-2012 Просмотров:46143 Новости pr - avatar pr

19 жовтня 2012 року 42 Національні Медичні Премії знайшли своїх власників!

Детальніше...

Місце пров…

06-10-2012 Просмотров:46045 Новости pr - avatar pr

Нагородження лауреатів Національної Медичної Премії відбудеться у Холі Чемпіонів НСК Олімпійський.

Детальніше...

"МOРІ…

20-08-2012 Просмотров:47976 Новости Super User - avatar Super User

Медіапартнером конкурсу "Національна Медична Премія" став видавничий дім "МOРІОН".

Детальніше...

На чергови…

19-09-2012 Просмотров:46795 Новости Super User - avatar Super User

На чергових зборах Організаційного комітету Конкурсу, що відбудуться 25 вересня 2012 року, буде затверджено перелік лауреатів Національної Медичної Премії.

Детальніше...

Національн…

20-08-2012 Просмотров:47980 Новости Super User - avatar Super User

Інформаційним партнером церемонії нагородження лауреатів Національної Медичної Премії стала "Національна радіокомпанія України".

Детальніше...

МОЗ Україн…

20-08-2012 Просмотров:47336 Новости Super User - avatar Super User

Нагородження лауреатів Національної Медичної Премії внесене до Плану заходів МОЗ України, скерованих на розвиток громадянського суспільства.

Детальніше...

"Укра…

20-08-2012 Просмотров:48207 Новости Super User - avatar Super User

Інформаційним партнером церемонії нагородження лауреатів Національної Медичної Премії стало видання "Україна молода".

Детальніше...

Урочиста ц…

20-08-2012 Просмотров:48087 Новости Super User - avatar Super User

Урочиста церемонія нагородження лауреатів перенесена на 19 жовтня 2012 року.

Детальніше...

"Укрі…

20-08-2012 Просмотров:47898 Новости Super User - avatar Super User

Інформаційним партнером церемонії нагородження переможців конкурсу "Національна Медична Премїя" стало інформаційне агентство "Укрінформ".

Детальніше...